зірки

Юрген Маркус мертвий: хіт-зірка піддалася його легеневій хворобі

Anonim

Поп-співак Юрген Маркус мертвий

Смерть у віці 69 років

Шледжер - співачка Юрген Маркус. Він помер у середині травня у віці 69 років у Мюнхені, про що його повідомили у вівторок. "З серйозним серцем я повідомляю, що Юрген Маркус втратив боротьбу з хронічним захворюванням легенів ХОБЛ", - заявив його партнер та керівник Ніколаус Фішер "Німецька прес-агенція".

Фани оплакують Юрген Маркус

На Twitter його шанувальники доводять його в численних новинах останню честь. Насамперед, висувається одне речення: "Нова любов - це нове життя" - ймовірно, найбільший побив Юрген Маркус з 1970-х років. Пісня, яку, напевно, всі чули раніше. Також з "Фестивалем кохання" і "Пісня, що виходить у світ" Юрген Маркус одного разу відзначив успіхи. У 2004 році він зробив музичне повернення з "Я вірю в світ". Це був його перший альбом після 22 років.

У 1991 році Юрген Маркус вийшов як гомосексуал. З початку 90-х він був романтично пов'язаний з його керівником Ніколаусом Фішером. У квітні 2017 року Фішер оголосив остаточне прощання Марка в музичній індустрії. У той час Фішер також повідомив, що хіт-зірка страждає хронічним захворюванням легенів ХОБЛ з 2002 року, і тому він вийшов із громадськості з 2012 року, оскільки його стан здоров'я погіршився.

"Ми всі співали цей хіт на той час"

В мережі немає жодних сумнівів про смерть Юрген Маркус. "Це неймовірно сумно: hit star # JürgenMarcus мертвий". Нова любов як нове життя "і" Приходьте на сонячну сторону дороги ": його музика створює життєвий потіх, почуття та позитивний настрій. RIP ", твітував Свен Леманн, депутат парламенту від Кельна.

Юрген Маркус перемістив багатьох людей своїм хітом, як показує цей твір: "До побачення! #JuergenMarcus Yours" Нова любов як нове життя "привела мене до битви і залишається однією з найбільш надіюючих німецьких пісень".