зірки

З моменту терористичних нападів в Парижі Скорпіони зіграли перший великий концерт

Anonim

Скорпіони: "Сьогодні про розваги людей".

З часу нападів 13 листопада відбувся великий побоювання щодо подальших нападів у Парижі. Але для Scorpions з Ганновера концерт у Парижі завжди був чимось особливим. Тут у 1984 році вони відкрили гігантський зал Берсі. З огляду на терористичні напади Парижа, нинішній концерт для співака Клауса Мейна повинен показати одне головне: солідарність з французькими шанувальниками.

З концерту в Парижі, через одинадцять днів після нападів, "Скорпіони" є одним з перших міжнародних груп, які проведуть ще один великий концерт у столиці Франції. Це не так легко повернутися до нормальності після цієї жахливої ​​трагедії ", - заявив гітарист Маттіас Джабс в інтерв'ю RTL незадовго до концерту", але ми як і раніше намагаємось сховати це, оскільки сьогодні це стосується розважальних людей ".

Скорпіони обіцяють "Свято життя" в Парижі

Клаус Майн пообіцяв, що це буде "свято життя". Тим не менш, місто відчуває себе дуже гнітючою для групи. Крім того, екскурсія по Франції була затьмарена сумними та жахливими подіями.

Тим не менш, група вирішила виступити в Берсі: "Ми йдемо, ми граємо", - сказав Мейін. З їхніми піснями вони хочуть надихнути, доторкнутися і, насамперед, сподіватися на своїх вболівальників. "Найважливіше, що ми продовжуємо своє життя, ми не можемо тривожно відступити на розум".