Члени королівської сім'ї

Шведські Royals: Між розширеної сім'єю та церемонією премії Нобеля

Anonim

У четвер найважливіша міжнародна дата в календарі шведських королів: це церемонія вручення Нобелівської премії, яка традиційно відбувається 10 грудня, в день смерті Альфреда Нобеля (1833-1896). До цих пір так нормально для королівської сім'ї з далекої півночі. У цьому році, однак, існує сімейна конкуренція за увагу до події, оскільки зміни величезні.

Трьох дітей, трьох онуків,.

Лише три роки тому не було онука короля Карла XVI. Густаф (69) і королева Сільвія (71). Зараз вони мають три; Очікується ще два тижні ще два. І якщо ви вірите в монарха, що народився в Гейдельберзі, то родинне зростання - обмерзання на торт, або, іншими словами: "онуки - це десерт життя", цитує королеву в інтерв'ю її власної матері. Вона могла тільки з цим погодитися, продовжувала вона. Жодного питання про відсутність солодкого фрукти шведи не можуть скаржитися:

Не тільки новоприбула принцеса Софія (31) вагітна чоловіком, принцем Карлом Філіпом (36 років), також коронована принцеса Вікторія (38 років) очікувала з принцом Даніелем (42 років), другою дитиною разом після принцеси Естель (3). Тим більше, що Вікторія, як майбутня королева, відіграє важливу роль у щорічній церемонії нагородження консерваторів на Hötorget та наступному Нобелівському банкеті в Блакитному залі в Stadshuset, вам може бути цікаво, як вона буде заповнювати цей час.

Якщо, на відміну від останніх декількох місяців, вона нездатна за таких обставин, її чоловік, її брат та її дружина, а також її молодша сестра, принцеса Мадлен, 33 роки, а її чоловік Кріс О'Ніл, 41 рік, швидше за все, буде готовий Діти, принцеса Леонора (21 місяць) і князь Ніколас (5 місяців) обов'язково спатимуть щасливо на руках своїх нянь.