зірки

Шварцвальдкіна повертається до 30-ти: вулиця з 80-х років

Anonim

ZDF відзначив 20-річчя "Шварцвальдської клініки" у 2005 році з двома новими епізодами культової серії. Якщо ви сподіваєтесь на більше спеціальних заходів до 30-річчя в четвер, ви будете розчаровані. Натомість у телепрограмах ZDF "Повний потік" та "Привіт Німеччина" є менші внески, щоб дізнатись, як станція надсилає запит з місця на новини.

Спогади про культові серії

22 жовтня 1985 року перший епізод "Schwarzwaldklinik" мерехтить по екранах. Серіали навколо професора Брінкмана та його колег серйозно підняли шторм. На епізоді перед телевізорами сиділо до 28 мільйонів людей. Коефіцієнти, які в іншому випадку тільки серії США, такі як "Даллас" або "Денвер Клан" досягли. Навіть сьогодні "Шварцвальдська клініка" є однією з найуспішніших серій німецького телебачення. Також на міжнародній арені вона відзначала успіхи; вона транслювалася в 43 країнах.

Армін Мюллер-Шталь відмовився від головної ролі

Спочатку актор Армін Мюллер-Шталь мав взяти на себе роль професора Брінкмана. Але він вважав за краще зосередитися на його голлівудській кар'єрі. Щасливий для Клаусюрґена Вусова, який, нарешті, взяв на себе частину і таким чином написав телевізійну історію. Актор, який загинув у 2007 році, навіть убив його дочку Барбару у серії. "Те, що моя (справжня) дочка стала (непрофесійною) невісткою, це дійсно смішна історія", - сказав колись Віссов у газеті "Bild". "Перед початком зйомок у 1984 році я зустрічався з нашим продюсером Вольфганом Радеманом у Відні:" Чи не маєте ви роль для моєї дочки? ", Я сподівався на запитання? Я випадково мав ще кілька фотографій зі мною. Це мило він закричав: "візьми це!" І так моя дочка стала вчитися сестрі Елке ". Інші зірки включали Габі Дохма, як Брінкманна, краща половина Христа і Саша Хен, як син Удо. Незабутнє - іменувати лише декілька - також Ева Марія Браун як голова медсестра Хільдегард, Йохен Шредер як сторожа "Міша" або Евелін Хаман як доглядач Карста Міхаеліс.

Останній вигляд телевізора Герта Фребе

Успіх "Шварцвальдської клініки" знову і знову залучив відомих запрошених зірок. У лікарняних кімнатах незабаром наповнився Хто Хто з німецького вітринного ландшафту. Серед них зірки, як Харальд Юнкке, Гріт Бутчер, Вітта Пол, Наджа Тіллер, Густл Байрхаммер, Гюнтер Страк або Карл Хейнц Шрот. Герд Фреб, який зробив історію фільмів як лиходій Блода Блофельда, навіть мав свій останній виступ телевізора в "Шварцвальдкінік". Він відсвяткував 100-річчя в клініці Шварцвальд як пацієнт Теодор Кац.

Як зовнішній фон для будівництва "Шварцвальдської клініки" Карлсбау служив у Глоттерталі біля Фрайбурга. Навіть сьогодні, Glottertal є популярним місцем для любителів серії. Навпаки, кримські стріляни проходили в гамбургській студії. З 1985 по 1989 рік було знято 73 епізоду. У заключній частині серії "Мрія" пацієнтка, хірург Удо та сестра Елке, нарешті, дав давно очікуване "так" слово. Останній епізод під назвою "Весілля з перешкодами" транслювався 25 березня 1989 року на ZDF.

Одинадцять разів серія повторювалася протягом трьох десятиліть

З нагоди 20-річчя у 2005 році з'явилися два нових епізоду з назвою "Наступне покоління" та "Нові часи". Практично всі актори того часу були розстріляні в оригінальних місцях серіалу. Акцент був зроблений на Бенджаміна Брінкмана (син Клаусюрґена Вусова, Бенджаміна), сина Крісти та Клауса Брінкмана. Там, ймовірно, не буде нових епізодів. Виробник Радеманн фокусується на його серіалі "The Dream Ship". На щастя, все ще є повторення: через три десятиліття ZDF "Шварцвальдська клініка" повторила одинадцять разів.