стиль

Вагітна Мариса Міллер роздягається на PETA

Anonim

Для PETA деякі зірки випали кришки. З оголеною шкірою, нарешті, може привернути увагу навіть за хороших причин. Мариса Міллер (36 років) зараз також вийшов на пенсію для організації захисту тварин. Різниця: модель дуже вагітна. Міллер в даний час чекає своєї другої дитини, але був ще повністю голий у щільному, брудному скандію ванни, руки пересікли через його сундук.

Модель займає позицію

Незвичайне фото має сенс. Міллер і PETA хочуть звернути увагу на життя орків у парку розваг SeaWorld. "SeaWorld: немовлят і матерів розділені тут з 1970 року" - це гасло для кампанії.

"Як мати, було дуже емоційно для мене, щоб побачити" Blackfish ", " Міллер говорить про суперечливу документацію парку розваг, яка говорить про долю Orc Tilikum, який був у полоні з віком два. "Я думаю, що кожна мати знає захисний інстинкт і зв'язок у вас з вашою дитиною".

Як орків живуть у своїх танках, можна порівняти з людьми, яким доведеться жити в ванні. Було жорстоко, що кити були насильно відокремлені від своїх матерів. Міллер - мати сина з 2012 року. Батьком дитини є її чоловік Гріффін Вгадай, з яким вона одружена на другому шлюбі. Цього року пара чекає своєї другої дитини.