інший

Страшна приємна сім'я Спірс

Anonim

Джесіка Мазур

З вчорашнього дня в літаку я не підозрюю до старої доброї Німеччини, світ в ідеальному порядку, і чого я мушу читати будь-де, коли я приземлився через дванадцять годин у аеропорту у Франкфурті? Джеймі Лінн Спірс вагітна? Алло? Чи не можете ви просто випустити цю сім'ю з вашого поля зору на кілька годин? Солодкий шістнадцять років, зірка американського дитячого каналу і незабаром мама. WOW, функція рольової моделі великої сестри, безсумнівно, мала ефект. Також приємно, що Джеймі Лінн з історії вагітності зробив гроші відразу, і це для мене не знає, скільки грошей було продано журналу "OK!". Ну, вона, ймовірно, потребує грошей прямо зараз, щоб підняти маленького крика, ймовірно, що Джеймі позбудеться роботи на дитячому каналі. І таким чином вона змогла розповісти їй "великий сис" Брітні, що відбувається в її житті прямо зараз. Зрештою, такий обкладинка журналу в США є ідеальним способом підтримувати зв'язок з близьким, SMS відомих людей.

І хоча ми йдемо про те, щоб діти отримували те, що робить книга Мати Лінни Спірс? Вона хотіла навести на ринку не-фантастичну книжку, в якій вона дає батькам інші рекомендації щодо батьківства. Відмінна ідея, тоді Памела Андерсон пише путівник по темі "Секрет шлюбу", і приватна бібліотека кожного голлівудця закінчена. Хоча, коли я завагітніти, книга Мами Спірс, безумовно, буде абсолютною, ЧИТАЙСЯ для мене: читати і робити саме навпаки. ;-)

Історія сьогодні була безумовно хороша: шок від вагітної Джеймі Лінн змусив мене знову пробудитись. Оскільки після майже дванадцяти годин польоту я просто засідав приблизно три години в аеропорту Франкфурта, щоб чекати мого приєднання до моєї сім'ї в світі мегаполісу Ганновера, де я святкую Різдво.

Літак готовий до посадки, і мені вже цікаво, як лук, які новини я очікую, коли знову вирушаю в Ганновер. Можливо, Брітні тоді вийшла заміж за свого зловісного бойфренда Сама Люфті, не може вирішити, що Джеймі зажадав всі заголовки для себе. Або Джеймі сам пояснює на обкладинці журналу "Зірка", що насправді Кевін Федерлайн є дитям татом, адже він ще більше знав про "хороші новини", ніж про Брітні.

Принаймні я б не здивувався, з цією "жахливо милою сім'єю" Спірс. ;-)

Привітання від аеропорту Франкфурт Джесіки Мазур