зірки

Швидка стримана мама

Anonim

5-е місце: Анна Лоос

Актриса Ганна Лоос спочатку сподобалася бути матір'ю після народження її дочки Лоли, і тому їй довелося більше року позбутися її кілограм вагітності. Просто актриса не хвилювала. На додаток до жорсткої спортивної програми, вона потискувала зловісною Феттвегспрітце. На жаль, це не спрацювало, і їй все-таки доводилося проводити жорстку дієту.

4-е місце: Джессіка Альба

Лише через 3 місяці після народження доньки Хонор Марі в червні 2008 року Джесіка Альба з її сексуальною моделлю зробив чоловічі очі блискучими. Вона втратила в цілому 12 кілограмів. Програма для схуднення голлівудської диви була нічим іншим, як пікніком.

3 місце: Ніколь Річі

Ніколь Річі, котрий був стілець ще до пологів, знов здобув коровай з жувальними коровами після народження дитини № 2 у вересні 2009 року протягом шести тижнів. Лікарі попереджають про такі серйозні процедури для схуднення.

2 місце: Сара Керн

Модель і ювелірний дизайнер Сара Керн також різко впали. "Світ ненавидить мене за це, але через тиждень я був саме так, як я колись був, це було так само і з першою дитиною, тому мені було просто повезло". Ага, 15 кілограмів просто так - без спорту? Це заздрісно, ​​що дитячі кілограми повинні падати так невагомірно.

1 місце: Клаудія Шиффер

Супермодель Клаудія Шиффер позбулася свого дитячого кілограму лише через чотири тижні після народження дитини. Навіть через рік пізніше народилася дочка Клементина, фунти падають, як падають фрукти - навіть вона здивувала себе здивовано: "Я ніколи не був настільки худий раніше, тому що мав дітей і з моменту їх народження обидва Діти, я можу з'їсти все, що хочу, щоб бути абсолютно чесним, я не вступив у тренажерний зал на три роки, якщо займаюся спортом, то це з моєю дівчиною в Гайд-парку з коляскою ".