зірки

Найгірші аварії на телебаченні

Anonim

Майкл Вендлер (43 роки, "Ми танцюристи") так сильно травмував свою руку під час стрільби "Літнього джунглі табору", що йому довелося кілька годин прибити до лікарні. Мабуть, йому доведеться носити штукатурку на чотири тижні, а також деякі вистави були скасовані. Якщо хтось вірить в свідчення очевидців, то поп-співачка мала велику удачу з аварією. Проте, інші нещасні випадки під час телевізійних програм та зйомок телешоу, однак, не так добре.

Після падіння Майкла Вендлера

Семпюм Самуеля Коха в "Віттен, Дасс."

Особливо серйозною низькою точкою в історії телевізійних програм була аварія студента-драма Семюеля Коха (27 років, "Дві Життя"), яка врізалася в грудні 2010 року, намагаючись стрибнути на палях з перекиданням на рухомий автомобіль. Перевезення мали бути скасовані. Кох був параплегічним з моменту інциденту. Нещастя спонукало Томаса Готшалка (65 років, "Гербстблон") піти у відставку.

Стівен Дюрр отримав травму в "піднятті" на хребті

Актор Стівен Дюрр (38 років) вийшов у відділення інтенсивної терапії в листопаді 2012 року, після того, як практичний стрибок у "ТВ Total Turmspringen" Стефана Рааба відійшов назад. Коли стрибає з 3-метрової дошки, художник занурюється в воду, а не руками, вперед з лоб. Його голова була розірвана в шию. Результатом був параліч в руках і ногах. Він пройшов операцію на шийному відділі хребта і був госпіталізований протягом шести тижнів.

Навіть сам Стефан Рааб його вже спіймав

Челленджер і модератор Стефан Рааб (48) зазнали аварії на шоу ProSieben "Schlag den Raab" у квітні 2010 року на гірському велосипеді. Він упав на руль велосипеда і вдарив обличчя на важкі валуни. Він зазнав збоїв і струс мозку. Він також зазнав м'якої амнезії (втрата пам'яті). Але "шоу має йти далі", і тому програма не була скасована.

Стеффен Хенслер скорочує себе на "Grill den Henssler"

Це теж могло погано закінчитися: у своєму телевізійному шоу "Grill Henssler" наприкінці травня телевізійний шеф-кухар обміняв свої кросівки на високих підборах. 42-річний чоловік підійшов без розуму по його лінійці телевізійної кухні. Тоді восени. Він розрізав свою руку на зламані шматки тарілки, і "головна артерія" теж постраждала, сказав ведуча Рут Мошнер (39 років). Він загорнув потерпілу руку рушником і закінчив шоу. Потім він опинився в лікарні, тому що рану довелося зшити.

Маг практично потопає в "The Next Uri Geller - Incredible Phenomenas"

На початку 2009 року молодий маг майже втопився на виставці ProSieben "The Next Uri Geller - Incredible Phenomenas": вона була зафіксована в танку, яка потім була повільно затоплена водою. Після того, як вона двічі не змогла зламати код блокування і позбутися себе, танк повинен був бути відкритий за допомогою болт-резака, а молода жінка була врятована.

І ще одна водна аварія "Бажаю щось"

У іграх "ZDF" на початку 70-х років "Wish you something" жінка майже потонула. У програмі, яку модератор Дитмар Шенхерр (1926-2014) та Віві Бах (1939-2013 рр.), Три родини, кожен з Німеччини, Австрії та Швейцарії, конкурували один з одним. У цьому питанні сім'ї повинні були звільнитися від автомобіля, який раніше був затоплений у воді. Жінці не вдалося, дайвери повинні були врятувати її.

Стефан Морс наводить поради в "Завжди по неділях"

Останнім часом сталася аварія Стефана Мросса (39 років, "Якщо ти не смієшся, то ти не будеш жити"). У своїй програмі "Завжди неділі" він повинен спробувати в "Виклик" екстра-пряні каррі ковбаси. За сценою він перекинувся, тираж був сильно пошкоджений. Це було не смішно, сказав він "зірці".

Бабет Ейнманн стає без свідомості в "Drehscheibe Deutschland"

І також Бабетті Кієлліна (53 роки), народився Ейншманн, довелося багато чого зробити. За іронією долі, в експертній дискусії з лікарем в ZDF "концентратор Німеччини" не вдалося тоді 39-річного обслуговування тіла. Фон Кієнлін нахилився жити - не витончено вперед, повз високий стіл. Студентський гість міг надати першу допомогу. До речі, модератор зробив щось подібне ще раз. На початку 2013 року вона зірвалася на сцені на церемонії нагородження "кращих автомобілів" у Штутгарті.