зірки

Найгірші аварії на німецькому телебаченні

Anonim

Розбиті плечі та багато іншого

Майже що-небудь може статися на телебаченні - а самі бездоріжжя - найбільш нешкідливі. У розважальних та ігрових виставках ці роки на німецькому телебаченні знову і знову трапляються на нещасні випадки. Зовсім недавно це спіймало на вихідних співак Пітер Краус (78 років) і телевізійний шеф-кухар Стеффен Хенслер (45 років). Але вони не єдині нещасні птахи.

Зустріч Петра Крауса та Акселя Прахла

На шоу ARD "Spiel für Dein Land" Пітер Краус (78) розірвав плече суботньої ночі. Він повідомив "картину": "На жаль, це отримало моє правильне плече, я повинен пройти хірургічне втручання, я всю ніч у клініці, отримував знеболюючі засоби". У ловчому матчі Краус зіткнувся з зіркою "Tatort" Аксель Прахл (57), а потім навіть модератор Марсель Рейф (67) упав на нього.

Стеффен Генслер отримав травму в "Beat the Henssler"

Напередодні свого нового шоу "Schlag den Henssler" Стеффен Хенслер зазнав розірваного м'язу. Перше видання було відкладено з цієї причини. Минулої суботи це був час - і телевізор шеф-кухар дав, як пообіцяв повноцінне дросель. Як не дивно, в грі з повітряними кулями він поранений пальцем. Однак це було не те, що Генслер не міг відкинути штукатуркою. Інша аварія може бути набагато гіршою.

У своєму колишньому кулінарному шоу "Grill den Henssler" у травні 2015 року телевізор шеф-кухар обміняв свої кросівки на високих підборах. Сорок дварічний, котрий тоді був 42 роки, кинувся по лінії кухонного телевізора на високих підборах. Він прийшов до справи. На розбиті частини тарілки він розрізав руку, а також "головну артерію" зазнала впливу, повідомила ведуча Рут Мошнер (41 рік). Він обгорнув потерпілу руку без церемонією рушником і закінчив шоу. Після цього він все ж приїхав до лікарні, тому що рану довелося зшити.

ОП для Майкла Вендлера

Майкл Вендлер (45 років, "Flucht nach vorn") був настільки сильно поранений під час стрільби "Літнього джунглі табору" в 2015 році, що йому довелося негайно доставити до лікарні, і його довелося експлуатувати протягом декількох годин. Якщо вірити свідченню очевидця, поп-співачку дуже пощастило з аварією.

Семпюм Самуеля Коха в "Віттен, Дасс."

Особливо серйозною низькою точкою в історії телевізійних програм була аварія студента-драма Семюела Коха (30 років, "Роль вперед: життя йде далі, ніж ви думаєте") на "Ставки що". Він врізався в грудні 2010 року, намагаючись стрибнути на палях з перекиданням на рухомий автомобіль. Перевезення мали бути скасовані. Кох був параплегічним з моменту інциденту. Ця катастрофа спонукала Томаса Готчалка (67 років, "піратський канал Power Play") подати у відставку.

Стівен Дюрр отримав травму в "піднятті" на хребті

Актер Стівен Дюрр (43) вийшов у відділ інтенсивної терапії в листопаді 2012 року, після того, як практичний стрибок для "Суцільного басейну для підводного плавання", один із форматів сьогоднішнього телевізійного пенсіонера Стефана Рааба (50 років). Коли стрибає з триметрової дошки, художник занурюється в воду, а не з рук, а в лоб-перше. Його голова була розірвана в шию. Результатом був параліч в руках і ногах. Він пройшов операцію на шийному відділі хребта і був госпіталізований протягом шести тижнів.

Навіть сам Стефан Рааб його вже спіймав

Челленджер і модератор Стефан Рааб (50) розбився на шоу ProSieben "Schlag den Raab" у квітні 2010 року на гірському велосипеді. Він упав на руль велосипеда і вдарив обличчя на важкі валуни. Він зазнав збоїв і струс мозку. Він також зазнав м'якої амнезії (втрата пам'яті). Але "шоу має йти далі", і тому програма не була скасована. Рааб завжди був жорстким у своїх шоу, як він виявився достатнім.

Маг практично потопає в "The Next Uri Geller - Incredible Phenomenas"

На початку 2009 року молодий маг майже втопився на виставці ProSieben "The Next Uri Geller - Incredible Phenomenas": вона була зафіксована в танку, яка потім була повільно затоплена водою. Після того, як вона двічі не вдалося зламати код блокування і позбутися себе, танк повинен був бути відкритий за допомогою болтового різака, щоб врятувати молоду жінку.

Водна аварія на "Wish you something"

У іграх "ZDF" на початку 70-х років "Wish you something" жінка також майже потонула. У програмі, яку модератор Дитмар Шенхерр (1926-2014) та Віві Бах (1939-2013 рр.), Три родини, кожен з Німеччини, Австрії та Швейцарії, конкурували один з одним. У цьому питанні сім'ї повинні були звільнитися від автомобіля, який раніше був затоплений у воді. Жінці не вдалося, дайвери повинні були врятувати її.

Стефан Морс наводить поради в "Завжди по неділях"

Більш пізнім є випадковість Стефана Мросса (41, "Чудо-країна вночі"). У своїй програмі "Завжди неділі" він повинен спробувати в "Виклик" екстра-пряні каррі ковбаси. За сценою він перекинувся, тираж був сильно пошкоджений. Це було не смішно, він тоді сказав "зірку".

Бабет Ейнманн стає без свідомості в "Drehscheibe Deutschland"

А також Бабетт Кізлін (55 років), народився Ейншманн, очікував занадто багато. За іронією долі, в експертній дискусії з лікарем в ZDF "концентратор Німеччини" не вдалося тоді 39-річного обслуговування тіла. Фон Кієнлін нахилився жити - не витончено вперед, повз високий стіл. Студентський гість міг надати першу допомогу.