зірки

Найгірші висловлювання політичного діяча Дональда Трампа

Anonim

Він не залишає штучного па. Він також не торкається до нього, але купається в ньому. Повна насолоди. І хоча в Європі дивується жах, якщо ця людина може фактично стати наступним президентом США, половина Америки в захваті від флітового мільярдера Дональда Трампа (69), який на шляху до Білого дому не належить ні другом, ні ворогом, а сам масово претендує на президентську кандидатуру республіканців. Дивно, з успіхом.

Мільярддер хоче піти в Білий дім

"58 відсотків тих виборців, які мають тенденцію до республіканців, мають позитивну думку Трампа", повідомляє "Frankfurter Allgemeine Zeitung". Це також пов'язано з гаслами, які Трамп одного разу снідав, іноді бурхливий рум'янець і іншу кар'єру, яка вже була знищена на початку.

Приповістний молот на найнижчому рівні

Коментуючи його критично протиставленого телеведучого Розі О'Доннелла, він сказав: "Розі жахлива - всередину і ззовні - коли вона дивиться на неї, вона бум". Як вона навіть зробила це на телебаченні? " Я хотів би запустити Розі, я б подивився прямо в її жирне, потворне обличчя і сказав: "Розі, ти звільнений". Ми всі трохи пухкі, але Росі гірше, ніж більшість з нас, але це не її кицька - Розі дуже неприваблива людина - всередині і зовні ".

Про американську журналістку Аріанну Хафінгтон: "Я повністю розумію, чому її колишній чоловік залишив її за чоловіка - він прийняв правильне рішення".

Про співачку Шер: "Вона повинна провести більше часу зі своєю родиною та своєю смертельною кар'єрою".

Про телеведучого Мегін Келлі: "З її очей з'явилася кров, з неї вийшла кров, де б не було".

10-титочковий виклад про Хайді Клум

Про Хайді Клум: "На жаль, їй більше не десять років". (Він означає свою особисту 10-бальну шкалу для жіночої привабливості).

Про діючого президента США: "Обама та його бойові собаки не мають нічого, крім ненависті та гніву в їхніх серцях і плюють це, коли це можливо".

Про його республіканського суперника Джона Маккейна, якого в 1967 році в ході в'єтнамської війни в 1967 році побили під час пілота над Ханоєм і провів п'ять років у суворому північному в'єтнамському полоні: "Він не герой війни, він герой війни, тому що він був захоплений, мені подобаються люди, які не мають були захоплені ".

Про республіканці Ренд Паул: "Пошкоджений хрюк без правильного функціонування мозку".

Колеги "дурні"

Про політика Вашингтона: "Ви дурні, а не злі, але дурні, у вас немає поняття".

Про Америку: "Ми прекрасна країна, але ми занурилися настільки низько".

"Ми більше не виграємо, коли ми в останній раз перемогли Китаю, я продовжував бити Китай!" (Він називає китаю людину, яка продав квартиру за 15 мільйонів доларів.)

Неймовірні твердження про Мексику

"Я збираюся побудувати велику стіну - і ніхто не будує стін краще за мене, повірте мені, - і буду будувати їх дуже дешево, буду будувати велику, велику стіну на нашій південній кордоні, і я буду платити Мексиці за цю стіну".

Про покупців своєї нерухомості: "Люди платять від двох до чотирьох мільйонів, тому що я стягую контракт на дерьмо за стільки грошей".

Про навколишнє середовище: "Біо є для мене відходами!"

Про "некомпетентних" співробітників: "Я ніколи не думав, що звільнення 67 людей на національному телебаченні зробить мене більш популярним, особливо серед молодого покоління".

З помилок і "невдач"

Про саму життя: "Завжди вчись на чужих помилках, а не на власних - це набагато дешевше".

"Якщо ти витрачаєш час на невдаха, то ти невдаха".

"Якщо хтось викличе вас, повернеться, будьте жорстокими, будьте жорсткими".

Трамп хоче стати президентом

Про себе: "Це окупає бути трохи диким".

"Шоу називається Трамп, а спектаклі продаються скрізь".

"Те, що я керую, працює гладко".

"Я не пропоную 14-точковий план, якщо я хочу займатися бізнесом, ні, я вийду і закрию угоду".

"Кращий Президент, який коли-небудь створив Бог".