кіно

"Смурфи в 3D"

Anonim

4, 5 з 5 балів

Вони маленькі, вони сині, і вони знаходять все дуже сліпо. Смурфи були надихаючи молодих та старих більш ніж 50 років. Зараз це Папа Смурф, блондин Schlumpfine та інші дрібниці після 1976 року, нарешті, повернули його на великий екран.

Як правило, "Смурфи" живуть мирно і ховаються в лісі. Але внаслідок деяких нещасть, шість милих синіх створінь втягуються в чарівні ворота, катапустуючи їх прямо в сьогоднішній Нью-Йорк. Гарячи на своїх каблуках: Злий Гаргамель і його кот Азраль.

Падаючи від злого чарівника, Папа Смурф, Сморфет та ще чотири сині друзі зустрічають молодого менеджера Патріка Уінслоу (відомий як "Як я зустрів свою матір" Ніла Патріка Харріса). Невдача Незграбна, не зовсім невинна ситуація у Смурфах, знову вдається, щоб змусити своїх друзів у скрутному становищі. Він потрапляє в коробку, яка завантажується в таксі. Перед тим, як друзі зможуть його вийти звідти, таксі вже виїжджає - на даху: п'ять збуджених кучерів.

Вони знаходять незграбний у будинку Патріка та його вагітну дружину Грейс (Jayma Mays 'The Department Store Cop' та 'Glee'). У той час як Грейс миттєво закохана в Smurfs, Патрік скептично спочатку. Врешті-решт, у нього вже вистачає проблем на шиї. Його бос Оділ (Софія Вергара, "Чоловіки у дереві") змушує його звикання майже до розуму, він загрожує втратити роботу і що він скоро стає батьком, він також його турбує. І тепер він повинен також піклуватися про шість маленьких блакитних істот, які б'ють щось про чарівні ворота, які збираються знову відкрити?

Тим часом велике місто - одне велике пригода для Smurfs. Вони заблукали в магазині іграшок, вийшли на метро та познайомилися з комп'ютерами, ігровими консолями та піцою. Поки Папа Смург запитує зірок за порадою, Патрік шукає допомоги від Google. Невдаха відкриває всі нові (позитивні) здібності, і Schlumpfine дізнається через її нову подружку Грейс, що дівчаткам дозволяється мати більше одне плаття.

Також потрапив у клубок великого міста, Гаргамель (чудово зображений Ханка Азаріа, «Вночі в музеї 2, Годзілла») не відмовляється від жорстокого пошуку Смурфів. Знову і знову його мрія піймати Smurf знаходиться в межах досяжності. Гаргамель дізнається про Оділа, неприємного боса Патріка, і може перемогти її з магією. Нарешті хтось цінує свої здібності. Але неприємний чарівник просто майстер фелісіті і залишає навряд чи жирну чашу - і це гарантує, що глядачі дуже сміються.

Злиття справжньої кіно та комп'ютерної анімації було добре зроблено - 3D-реалізація дає глядачеві почуття, що сині Smurfs є серед них. Директор Раджа Госнелл ("Scooby-Doo, Beverly Hills Chihuahua") вже придбав достатньо досвіду в цьому жанрі і в черговий раз продемонстрував уміння детально втілювати цей знаковий комік. Красиво влаштований, режисер Раджа Госнелл дозволяє Smurfs жити в Нью-Йорку. З чарівними подробицями він тримає кінематографістів на кулі, тому на вулиці даху таксу стоять біля реклами для групи "Блакитний чоловік" і намагаються маскуватися. І з Нілом Патріком Харрісом і Джеймою Майс, ролі Патріка і Грейс були чудово наповнені.

Сімейна комедія дійсно пропонує щось для всіх: дотепність для дорослих, романтичні стосунки для жінок, дитячий відпочинок. Через 100 хвилин ви розростаєте милі сині Смурфи прямо в серце. І коли, після педагогічно цінного фіналу, ви можете повернутися до свого чарівного лісу, ви майже хочете, щоб стрибати ззаду. Отже, тримайся за дітей - і при необхідності тримайте хустку готовою!

Елке Фельдманом