зірки

Творча кар'єра Миколи Костер-Вальду

Anonim

Його кар'єра з першого погляду

Перший фільм, в якому вийшов Микола Костер-Вальду, був телевізійним фільмом "Slaget på tasken". Через рік він був помічений у трилері "Nightwatch - Night Watch". Майже півмільйона кінематів зробили фільм успішним у Данії, і це нещодавно вважається однією з кращих фільмів країни. Для Костера-Вальду його вистава в "Nightwatch" означала національний прорив. З 1997 року вона зіграла роль британсько-японської драматургії "Бент", в якій також зіграли Клайв Оуен, Мік Джаггер та Джуд Лоу.

У сценарії фільму "Wildside" 1998 року, в якому він також брав участь, був залучений Костер-Вальду. Після кількох захоплень у скандинавських фільмах Костер-Вальду взяв на себе роль у 2000 році в короткостроковій британській серії Lock, Stock. "на основі фільму" Джек, Леді, Кінг, ГРАС ". Через рік він зробив свій голлівудський дебют, коли зіграв у світовому фільмі американського солдата Гері Гордона "Black Hawk Down". З цього моменту Костер-Вальду з'явився як в голлівудських, так і в європейських фільмах. Тож він грав у 2001 році в британському трилері "Енігма-таємниця" та 2004 року в американській романтичній комедії "Уімблдон" - гру, встановлений і. Любов 'з Роль "Хайме Ланністер", яку Костер-Вальду з квітня 2011 р. У серії "Ігра престолів" втілив у своїй світовій репутації.

У 2013 році він був номінований на премію "Сатурн" у категорії "Найкращий актор у підтримці телевізійного виробництва". Крім того, він і повний вистави "Гра престолів" зіграли чотири рази в списку номінантів на премію гільдії "Естрада акторів" у категорії "Видатна вистава ансамблю в драматичній серії" з 2011 по 2015 рік. На додаток до своєї участі в серії Coster-Waldau продовжував брати участь у фільмах та був помічений у 2013 році на американській стрічці жахів "Mama" і в 2014 році в нагородами данської драми "Second Chance".