зірки

Виступаюча кар'єра Х'ю Лорі

Anonim

Х'ю Лауріс видатну продуктивність у жанрі серіалу

Коли Хай Лорі був з театральною групою "Кембріджські підкачки", він зустрів Стефана Фрая, з яким він вже написав кілька творів у університеті. Серед іншого, вони відповідали за створення ревізії «Погребні стрічки», з якою група в 1981 році на фестивалі мистецтва в Едінбурзі, а також отримала премію "Комедії Пер'є". Лоррі та Фрай відредагували "Погребні стрічки" для телебачення, де шоу вийшло в травні 1982 року.

Завдяки виконанню Лорі, Фрай і також задіяних у п'єсі Емми Томпсон для ескізного шоу "Alfresco" було показано, що було помічено в 1983 і 1984 роках на британському телебаченні. Лоррі та Фрай також зіграли кілька ролей у серії "Blackadder", в якій знімався Роуан Аткінсон, який транслювався між 1983 та 1989 роками. У січні 1989 р. - перший епізод її ескізного шоу "A Bit of Fry & Laurie", який вивів його в наступні шість років у чотири сезони та 26 епізодів.

У 1996 році з'явився перший роман Лори "Торговець зброєю", який знову з'явився в Німеччині під назвою "Бокстім" завдяки своєму пізньому успіху в 2008 році. У 1998 році Лорі була помічена в серії американських ситком "Друзі". Роль, яка заслужила йому всесвітню популярність, полягала в тому, що в американській серії "Dr. Будинок ». У цьому він грав з 2004 по 2012 рік блискучий, але невротичний лікар Грегорі Хаус. У деяких його серіалах Лорі показала свій музичний талант і співала, грала на фортепіано чи інший інструмент.

У 2006 році він був членом-засновником групи "Band from TV", де працює як співак, так і клавішник. Група випустила альбом 'Hoggin' всі обкладинки "у 2008 році, а в 2010 році -" Let the party started ". Лорі також випустила два довгограючих рекорду як сольного виконавця: "Нехай Them Talk" вийшов у квітні 2011 року "Не дощ" в травні 2013 року.