зірки

Актриса і всебічний Беверлі Мітчелл

Anonim

Беверлі Мітчелл живе за свою роботу

Беверлі Енн Мітчелл - американська актриса, музикант, кінопродюсер та колишня модель. Вона народилася 22 січня 1981 року в Аркадії, Каліфорнія, США. Мітчелл виріс у Вентурі, штат Каліфорнія, місто між Малібу і Санта-Барбара, прямо на Тихому океані. Мітчелл єдина дитина. Її батьки, Шарон і Девід Мітчелл, спочатку жили разом, але потім розділили. Беверлі Енн була нагороджена матір'ю.

Вже в дитинстві Мітчелл був помічений в рекламних роликах і як модель. Вона була відкрита в торговельному центрі, коли вона демонстративно зробила сцену для своєї матері. Зловмисник був свідком їх "виконання" - а потім звернувся до молодого Беверлі. У віці 19 років Мітчелл, нарешті, мав свій перший телевізійний виступ у серії "Великий брат Джейк" (1990). Актриса закінчила середню школу порівняно пізно, а потім навчалася в кінознавстві "Університет Лойола Маримун".

У 2000 році Беверлі Мітчелл зустрів свого майбутнього чоловіка Майкла Камерона на вечірці. Камерон, податковий консультант, був причетний до божевілля на вечірці. Мітчелл допоміг йому зібрати кубики льоду, щоб полегшити набряк його блакитного ока. "Це було б момент, - каже Мітчелл, - коли вона знала, що вони завжди будуть разом". У 2005 році Новий рік Кемерон запропонував своєму коханому. Як звичайно в США, також велике кільце алмазів було частиною гри. У 2008 році вони одружилися. Як місце весілля вони вибрали Равелло, місце в Італії. Тепер у пари є двоє дітей: Кензі Камерон (народився 2013 року) та Хаттон Майкл Камерон (народився 2015 року).