зірки

Найкрасивіші різдвяні альбоми 2015 року

Anonim

Як і кожен рік в 2015 році, музична індустрія кинула на ринок незліченні компакт-диски різдвяної музики. Ми обрали для вас чотири найкращих.

Хелен, Кайлі та Ко

Хелен Фішер - "Різдво"

Якщо б Різдво було б змагання, зірка Шлагера Хелен Фішер би вже перемогла: її нова робота "Різдво" вже є найуспішнішим альбомом 2015 року в Німеччині. "Різдво", записане в Королівському філармонічному оркестрі, поставляється в якості подвійного альбому: На одному компакт-диску Фішер співає німецьку святкову класику "Знову щороку" на "З неба, ось де я йду". На другому диску представлені міжнародні пісні "Jingle Bells", "Біле Різдво" або "Останнє Різдво". У деяких творах Фішер отримує помітну підтримку: на додаток до Ксав'єра Найду, Плачідо Домінго та Ріккі Мартіна, також можна почути голоси злих зірок Бінг Кросбі та Френка Сінатри.

Кайлі Міноуг - "Калі Різдво"

Важко повірити, але Кейлі Міноуг вже 30 років живе в музичному бізнесі. Оскільки жінка може навіть наважитися на різдвяний альбом. На "Різдво Кайлі" інваліди, що сповідують універсальність, відтворюють його в безпеці і, крім двох своїх власних пісень, спираються на перевірені класики, такі як "Зимові чудеса" та "Хай сніг". З "Санта-Клаусом приходить в місто", тут можна почути і посмертний дует з Синатрою, - ймовірно, неминучий для 100-річчя співака цього року. Живі гості включають панк-копалин Іггі Поп і лайнер-розмовник Джеймс Корден. Незважаючи на ці незвичайні риси, "Kylie Christmas", можливо, був трохи консервативним, ніж очікувалося від Minogue - святковий різдвяний настрій все ще гарантований.

Том Геел - "Різдвяні гойдалки"

Банщик Том Гейбель також присвячений стандартам "Різдвяного Різдва", такими як "Морозний Сніговик" та "Рудольф Редоносовий олень", а також деякі менш знайомі п'єси з американської Різдвяної колекції та оригінальний твір. "Різдвяне Різдво" є послідовним у стилі та, добре, красномовно поставленим, а також як співачка Гебель завжди зустрічає правильний тон. Шанувальники різдвяних великосмугових звуків точно не помиляються тут.

VA - "Співай мою пісню - різдвяний концерт" Том 2 "

Знову щороку: у 2015 році також було спеціальне свято Різдва від "Sing Mein Song" разом з компакт-диском. Ксав'єр Найду та його гості Крістіна Штюрмер, Андреас Бурані, Хартмут Енглер, Вірц і принц-дует Себастьян Крумбігель і Тобіас Кюнцель в основному співають англійські різдвяні пісні, а також Енглер та Штюрмер також дбають про діалект. Слабким моментом є дещо дешеві звукові інструменти, інакше повинно бути щось майже для кожного смаку з огляду на пропускну здатність співаків.