зірки

Найкрасивіші трендові кольори весни 2018 року

Anonim

Конкурс на Ультрафіолетовий

Коли колір тренду в 2018 році був оголошений на початку грудня, лише деякі з них змогли подружитися з кольором "Ultra Violet". Але крім тіні блакитного та червоного кольорів, як кожен рік, Pantone Color Institute видав велику кольорову палітру з 12 сміливих та чотирьох класичних кольорів, включаючи правильний колір на будь-який смак і тип. Ці кольори ми встановлюємо навесні 2018 року.

Вишневий помідор

Якщо вам подобаються особливо сильні кольори, навесні ви можете покластися на "імпульсивний" вишневий помідор. Колір нагадує звук стиглих помідорів черрі. Якщо ви носите яскраво-червоно-апельсиновий, вам слід звикнути до того, щоб привернути увагу. Сміливість сигналу кольору! Особливо модний: томатний червоний від голови до ніг.

Маленький хлопець синій

Яскравий блакитний колір фактично призначений для маленьких хлопчиків, але навесні 2018 року модниці захоплюють фарбу! За словами Пантона, тон передає "широту і безперервність і обіцяє нам новий день". Якщо ви хочете вирішити багато нового в 2018 році, ви знаходитесь у потрібному місці з "Little Boy Blue".

Рожева лаванда

Набагато м'якше, ніж "Ультрафіолетовий" - романтичний рожевий рожевий "Рожевий лаванда" навколо кута. Тонкий тон має щось веселе, спокійне та приваблює увагу як би. Знову ж таки, загальний вигляд пропонує, але навіть одна модна частина в кольорі забезпечує момент зору.

Теплий пісок

Класичний та сучасний: кожен, хто інвестує в одяг «Теплий пісок» на початку року, добре обладнаний протягом року. Пантона називає його "легким у використанні протягом сезону". Особливо підходить для класичного ділового вигляду, а також простих літніх нарядів.

Кокосове молоко

Білий не білий. "Кокосове молоко" - найкрасивіша білості 2018 року. На відміну від чистого білого кокосового молока трохи сіріше і тому не виглядає настільки ж шляхетною, як сестра тіні, особливо в повному вигляді. Чудово "Кокосовий молоко" можна поєднувати з "Теплим піском". У 2018 році обов'язково захоплює одне або інше весільне плаття в цьому кольорі!