зірки

Найкрасивіші знаменитості з Канн

Anonim

Каннський міжнародний кінофестиваль перебуває у повному обсязі. Для всіх, хто не може бути там, зірки, на щастя, надають нам особисті враження. Наприклад, Ева Лонгорія (40 років, "Відчайдушні домогосподарки") представляє свою точку зору на червону доріжку в позі Instagram. "Вгорі Палацу! Десятиріччя з # Cannes2015 #Because WeCannes #InsideCannes", вона написала на її фотографію.

Гарячі публікації з Лазурного берега

Карлі Клосс

Модель Карлі Клосс (22) забавляється актрисою Джуліанна Муром (54), і її яскраво вражає: "Я так чекаю бути одним з представників цієї ікони та краси #JulianneMoore", вона написала їй Instagrambild.

Даутзен Кроус

Модельна підтримка Kloss достатньо в Каннах. Також голландська модель Doutzen Kroes (30) з партією. В Instagram вона написала знімок, повну дівчинки, і написала: "Дівчатам просто хочеться веселитися! # Cannes2015 готується".

Зоя Кравіц

Дочка співачки Ленні Кравіц (50 років), Зоя Кравіц (26, "Mad Max: Fury Road"), дозволила зіткнутися з моделлю "Cara Delevingne" (22). Вона опублікувала знімок за сценами та написала: "Мої немовлята #cannes".

Діана Крюгер

Ексклюзивний погляд на її підготовку перед виходом на червоний килим - актриса Діана Крюгер (38 років). "Тільки готель змінюється, #cannes", вона написала фотографію Instagram.

Салма Хайек

Сальма Хайек (48) має багато шанувальників за нею. Принаймні на самостійній посаді з каннського червоного килима. "Натискай казку про казки. Я не можу робити самовіддачі # cannes2015 #TaleofTales", - пояснила вона своє зображення.

Барбара Мейер

Німецькі знаменитості також раді бути в Каннах. Так само також екс "переможець майбутньої моделі Німеччини" Барбара Мейєр (28). Вона опублікувала знімок на Twitter і написала: "Нещодавно знята комедія, тепер відбулося з'єднання в" #Cannes Oberpfälzerinnen "на Tour # GermanFilms.