стиль

Найкрасивіші подарунки на День Матері, щоб зробити свій власний

Anonim

Кожен може дарувати квіти. Відкрийте для себе чотири індивідуальні DIY ідеї, які надихають творчість. Незалежно від того, чи є бюджетна альтернатива або як доповнення до ваучери & Ко - ці подарунки від серця. Найкраще за все, вам не потрібно бути кваліфікованим генієм для цих інструкцій, я обіцяю!

Роби це самостійно

1. Банальні шоколадні цукерки

Вам це потрібно для 14-16 маленьких кульок: 100г кукурудзяного крохмалю, 200г соди, 100г лимонної кислоти, 100г кокосового жиру,
Парфюмерне масло / олія для тіла, харчова забарвлення, силіконова форма або кубик льоду

Ось як це працює:

Покладіть кокосове масло в невелику миску і нагрівайте у водяній бані, поки воно не є рідким. Тим часом змішайте у другій чаші всі порошкові інгредієнти (сода, лимонна кислота, кукурудзяне борошно). Перемішати жирним жиром, поки не виробляти вершкову масу. Додайте кілька крапель масла для приємного запаху. Шоколадні цукерки можуть бути забарвлені кольорами їжі. Просто згорніть в колір, добре перемішайте. Потім наповніть барвисту масу у формах. Охолодіть на холодильник протягом декількох годин. (Джерело: "Зробіть творчі мила себе")

2. Чашки в кольоровому мармуровому дизайні

Що вам потрібно: чашки, кольорові лаки для нігтів, зубочистки, велика стара пластикова чаша, паперові рушники

Ось як це працює:

Заповніть чашу на півдорозі дуже гарячою водою. Додайте до водяної ванни одну-дві краплі кольорового лаку для нігтів. Тримайте пляшку як можна ближче до поверхні, щоб фарба не занурювалася надто глибоко в воду. Швидко поширюйте колір за допомогою зубочистки. Потім занурюйте чашки у ванну для фарбування (тільки нижню частину) і дайте йому добре висохнути на паперовому рушнику. Модний мармуровий дизайн завершує солодкий декорований сніданок. (Джерело: "Дівчата добрих життя")


3. Довідник для смартфонів

Що вам потрібно: ноутбук, гарні печатки з цеху ремесла, ручка та трохи часу

Ось як це працює:

Прикрасьте ноутбук печаткою відповідно до вашого настрою - звичайно, ви також можете намалювати його, дозвольте вашим творчим ідеям бігати! Потім візьміть телефон твого мами і працюй через це. Зверніть увагу на важливі процеси, такі як: створення нових контактів, надсилання фотографій за допомогою "Whats App", налаштування облікового запису електронної пошти тощо. Новачок смартфона буде рада невеликій допомозі! (Джерело: "Творча лихоманка")


4. Капуста веселка

Що вам потрібно: маленькі квіткові горщики, широкі щетинки, кольорові акрилові фарби, наклейки на вінілові плівки (магазин ремесел), міні-рослини кактуса (магазин обладнання)

Ось як це працює:

Намалюйте горщики різними кольорами та склеюйте наклейки, як тільки вони висушені. Тепер це черга рослин кактуса: зазвичай в банку - покінчено! Для ідеального результату можна ретельно намалювати жало рослин кактуси. Модне поновлення для підвіконня та балкона! (Джерело: "Дівчата добрих життя")