стиль

Найкрасивіші макіяжні тенденції в зимовий сезон

Anonim

Літо давно вже минуло, і з нею багато численних тенденцій краси, таких як білий лак для нігтів або вигляд без макіяжу. Зараз мінімалізм повертається назад і святкується в осінньо-зимовий сезон з інтенсивними кольорами та новими техніками макіяжу.

Вино-губи і надто червоніння

Вино-Lips

Фактично, це не рідкість, щоб губи стали знову темнішими восени і взимку. Але з новими "Wine Lips", які не тільки популярні зі зірками, такими як Ріанна або модель Міранда Керр, в цьому сезоні безсумнівно з'явився новий напрям краси. Хитрість: губи пофарбовані темно-червоною помадою і з ще більш темним тоном, який майже йде до чорного кольору. Це призводить до градієнта, який надає зовнішній вигляд, як якщо б ви поглинули склянкою червоного вина.

Графічний підводка для очей

Пройшли ті дні, коли підводка для очей була нанесена лише на верхню лінію вій. Тепер це художньо та виразно! Щоб носити тенденцію до краси, вона потребує гель або рідкий вкладиш, креативність і трохи мужності, тому що цей вигляд вражає. Наприклад, у вас є можливість створити "подвійне крило", намалюючи хвіст на кілька міліметрів вище фактичного підводка для очей. Крім того, намалюйте горизонтальну лінію від зовнішнього кута ока до центру ока або, для драматичного макіяжу очей, помістіть олівець під шкіру у складку повік.

за червоніючи

Влітку, контур був красою тренду par excellence. За допомогою бронзерних виликів були підкреслені вилиці, моделювання ніздрів і темні затінення. Проте, в найближчі зимові місяці він може бути ще меншим. Замість цього, інша тенденція до краси користується великою популярністю, не менш вражаючою: надто червоніє. Прохолодні щічки та рожеві кольори підкреслюють щоки так сильно, що створюють враження, що вони промиваються холодом. Також на подіумах у Майкла Корса, Тібі та Балмайна збільшене використання рууд ознаменувало макіяж вигляду моделей.

Смокі очі у бронзових тонах

Смокі очі є багаторічним улюбленим серед макіяжу тенденцій. Замість димчастих сірих і чорних, вони потрапляють в осінньо-зимовий сезон, однак, у мерехтливих бронзових та мідних відтінках і тому ідеально підходять для свят. Важливо, щоб тінь для тіла застосовувалася не тільки до рухомого повік, але і до нижньої лінії вій. Результатом є виразний і в той же час гламурний макіяж, який особливо підкреслює зелені та блакитні очі.

Металевий лак для нігтів

Також на нігтях це може бути гламурним знову в холодну пору року. Хоча свіжі білі були лють влітку, зараз тенденція до металевого золота, шампанського та мідних тонів. Ці льодять особливо багато типів шкіри. Крім того, глянсовий верхній шар необхідний, якщо ви хочете збільшити міцність манікюру та зміцнити металевий блиск.