стиль

Найкрасивіші образи вагітної Кейт

Anonim

Проведіть вагітність у затишному погляді Schlabber на дивані? Не з герцогиною Кейт! Звичайно, як благородний, 33-річний чоловік не може дозволити собі втратити свій стиль під час вагітності. Таким чином, герцогиня завжди показує з кульковим живіт у шикарних сукнях та шубах на публіці. Вибір.

Стильний жіночий одяг

Одягнена в синій від голови до пальця, герцогиня брала участь у службі для афганських солдатів у церкві св. Павла в Лондоні в середині березня. Вона була одягнена в спеціальне пальто та синє плаття, відповідні замшеві насоси. Клатч і капелюх були колірними кольорами, Кейт також носила прикраси у тому ж кольорі навколо шиї та вух.

На відкритті центру дозвілля в Кенсінгтоні Кейт носила синьою, високозеркальною пальто в січні в парі з темно-синіми насосами. Хіба колір колінного пальто напевно дає інформацію про багато обговорюваного статі дитини?

Напевно, не тому, що раніше ходив 33-річний чоловік з принцом Вільямом (32) під час перебування в США в грудні минулого року вже в рожевій шубі через вулиці Нью-Йорка. Опорна шапка була прямолінійна і досягла Кейт прямо над колінами. Герцогиня поєднувала елегантні чорні насоси та рукавички.

При відвідуванні початкової школи в Лондоні в середині січня Кейт забив менш шикарний для нього весь вигляд kessereren: Мати принца Джорджа (1) носила незвичайно короткий, темно-синій конюшина в шістдесятих стилі. На подол і в кишені сукня була прикрашена барвистими орнаментами.

Незважаючи на свою важку хворобу вагітності, герцогиня Кейт часто виявляла себе публічно протягом останніх місяців. Під час поїздки до США у грудні вона та Вільям також пообідали в музеї Метрополітен в Нью-Йорку. З цього приводу вагітна Кейт правильно кинула оболонку: вона носила темно-синій підошовний халат. Без бретелек вишинка показала багато розщеплення.