зірки

Найкрасивіші костюми для карнавалу

Anonim

Разом у час іке

Карнавальний час - це висвітлення для всіх шанувальників костюмів. Хіба клоун, ковбой чи кішка - головне, це барвисте і веселе! Для тих, хто хоче скласти вулиці та дискотеки з друзями у п'ятому сезоні, ми маємо кінцевий відгук: костюми групи більш модні, ніж будь-коли! Тому що хто виявляється в костюмі громади, це, безумовно, є витоком кожної карнавальної вечірки.

фруктовий салат

Для великих груп фруктовий салат - ідеальний костюм. Оскільки існує не тільки найрізноманітніші види фруктів, які можуть бути представлені, але і бачить трупу навіть яскраво і прямо до укусу. Окрім готових костюмів з магазину карнавалу, маскування можна легко зробити і вручну. Для комарів із полуниці просто намалюйте червону сорочку з чорними краплями як сердечники та виділяйте зелений колір тканини. Для винограду доцільно прикріпити маленькі фіолетові кульки до нарядів. Ананас повинен дихати волоссям і розпилювати зеленим кольором.

Лаки Лука і Далтон

Ти п'ятий з тобою? Тоді ця комбінація костюмів просто ідеальна! Тому що всі знають комічних героїв Лаки Лука та його (улюблених) ворогів, Далтон. У костюмі Lucky Luke не повинно бути пропускання жовтої сорочки, жилета, червоного шарфу та шапки, костюм Далтона може бути або ковбоєм, або засудженим - головне, що чотири бандити виглядають однаково. Тепер єдине питання: хто хто?

Черепахи ніндзя

Для всіх дітей 80-90-х років черепаха з ніндзя є ідеальним костюмом. І це необов'язково досконало - зелена одяг, широкий, коричневий пояс і коричневий рюкзак, як оболонка, є легкою основою для костюму черепахи. Звичайно, кольорові зав'язані очі не повинні бути пропущені, тому що лише тоді черепаха є справжнім героєм ніндзя.

Квиток, трюк і трек

Для всіх карнавальних тріозів треба, трюк і трек пропонують в якості групового костюма. Щоб представити трьох живих племінників Дональда Дак, не можна пропускати оранжеві штани або легінси як ноги, а також сорочки у відповідних кольорах і кепках. Хто насмілюється, може носити підгузник або білі трусики над штанами, щоб пропустити ідеальну качку.