стиль

Найкрасивіші весняні наряди

Anonim

Марсала все більше стає улюбленим кольором зірок - ще навесні. Голлівудська зірка Блейк Лівілі та американська співачка Тейлор Свіфт вже давно виявили теплий червоний тон. Але навіть м'які і яскраві тони зараз користуються попитом, а також макі спідниці та смуги. Ось декілька найважливіших для весняного часу:

Спідниці, блузки та багато іншого

пастелі

Радісне повідомлення заздалегідь: пастельні нюанси завжди йдуть! Тонкі уми отримають цінні гроші навесні. Будь то рожеве, світло-синє, м'ятене зелене або вершкове - пастельні відтінки полегшують як світлі, так і темні види. Будь то блузка, спідниця або штани - та аксесуари роблять у різних пастельних тонах більше, ніж добре!

Марсала

Зірки, як Тейлор Свіфт (25 років) та Блейк Лівіл (27 років), роблять це: весна стає Марсала-червоною. Для спеціального зловмисника земляний колір забезпечує вигляд з головою до ніг, але якщо це здається занадто одноманітним, ви можете приправляти своє одяг сумішшю матеріалів. Особливо добрий - привабливий колір у поєднанні з нейтральним каменем і тональними тонами до кращих, а також відтінки сірого або золотисто-жовтого вигляду, дуже вишукані для Марсали.

смуга

Навесні це буде не тільки барвистим, але і барвистим. Незалежно від того, в якій одязі або в якій комбінації кольорів головне - смугастий. Невеликий відгук: особливо вузькими смугами не можна йти не так, тому що навіть виготовляйте струнку фігуру як горизонтальну смужку.

Білі блузки

Навіть класика повинна бути відсутньою навесні в будь-якому гардеробі. Біла блуза універсальна і може бути одягнена як шикарна, так і спортивна. Найчастіше вдягнені в штани або спідницю, дуже довгі блузи можна швидко перепідтримувати: приправлений ременем, верхівка швидко перетворюється на модне плаття, яке можна чудово поєднувати з легінсами.

Максі спідниці

Зростання температури - час розпакувати юбки maxi. З точки зору кольору та матеріалу у вас є вільний вибір - але взуття слід вибирати мудро: навесні ви об'єднаєте довгі спідниці, особливо з кросівками. Це не тільки набагато комфортніше, ніж на черевиках на високих підборах, але й надає спорядження розслаблену легкість.