зірки

Краса і звір: що таке нове видання?

Anonim

Дісней Класик з справжніми людьми

Це річ із спогадами дитинства - вони магічні, магічно повертають нас до минулих часів. Але вони також надзвичайно тендітні: якщо старий знайомий навіть трохи змінюється, ми схильні до відторгнення, нерозуміння, іноді навіть гніву. Тож, коли Діснея сміє класику і перетворює успішний мультфільм у кіно з реальними людьми, це смілива справа. Яка, як показує минуле, може також послабитись. Але як щодо останнього фільму "Краса і звір"?

Емма Уотсон Белл - і насправді

Історія зараз - у часи жіночих походів, платних прогалин та самолюбства-самолюбства - у всякому разі, як і в 1991 році, коли з'явився мультфільм. Тому що, на відміну від багатьох інших фільмів Діснея, мова йде не лише про кохання, а й про соціальні конвенції, фемінізм і, звичайно ж, внутрішню красу. Цей головний герой Беллі грає посол ООН та правозахисник Емма Уотсон (26 років, "Гаррі Поттер"), що робить речі ще більш достовірними. Оскільки рідко трапляється, що вигаданий і справжній персонаж перекривається так само, як і тут. Це починається з любові до книг і закінчується дивовижною агресивністю такої маленької людини. І досить пристойно, Уотсон також дрімав у танці та співочому таланті, очевидно просто чекаючи, щоб його цілували Дісней.

Навіть інакше, режисер Білл Кондон довів золотий дотик до виборів витворів, що особливо чутно в оригінальній англійській версії. Від Емми Томпсон, як місіс Поттс до Одри Макдональд, як співочий гардероб до грандіозного Лука Еванс як лиходія Гастона, допоміжні ролі наповнені фантастичними вокальними силами, які більше відповідають справедливим старовинним пісням.

Близько до оригіналу з новими ідеями

Особливо варто згадати, що Джош Гад - це Гастон Сталварт Лефу, який приносить багато жартів і нових сміється у фільмі. Загалом, рімейк у багатьох місцях більш сміливий та розважальний, ніж оригінал Діснея. А скільки старших глядачів будуть раді: більше підкреслено логіку.

Отже, є нові оповіді, в яких краще зрозуміла історія, а також окремі персонажі. Наприклад, дається погляд у минуле. Кожен дізнається, що сталося з мамою Беллі, і чому звір став настільки зарозумілим та нахабним. Успішні кидків, які дають дії більшої ваги.

У той же час, режисерові Біллу Кондону вдалося захопити магію успішного мультфільму. Він дуже сильно орієнтувався на шаблон. Він зміг перевести відчуття мультфільму до сюди і зараз і збагатити його в потрібних місцях.

Звір: Грізний, але дуже приємний

І хто цікавиться тим, як виглядає проклятий звір: Новітні технології перетворюють актора Ден Стівенса у створіння з могутнім пальто та величезними зубами. Грізний, але завдяки людським функціям ще здатний здобути співчуття. Навіть прикрашені меблі були створені неймовірно реальними на комп'ютері, за винятком пані Поттс, чия зовнішність втрачає трохи чарівності.

Фанати мультфільму все ще будуть зачаровані фільмом і катапультуються ще до дитинства не пізніше, ніж на іконописній сцені танцю в бальному залі. 130 хвилин поїздки в кращий спосіб Діснея!