зірки

Причіп краси та звіра тут: Білл Кондон залишається вірним оригіналу

Anonim

Театральний випуск 16 березня 2017 року

Хто вже був у віці кінематографа в 1991 році, відчуєш, завдяки першому німецькому трейлерові "Красуня і звіра", який різко повернувся в цьому році. Тому що у той час магічний мультфільм Діснея з'явився в німецьких кінотеатрах, який зараз отримує справжній фільм. Вже завдяки першим заміткам трейлера з Еммою Ватсоном, як головного героя Беллі, зрозуміло, що режисер Білл Кондон залишиться вельми лояльним до фільму, висунутого Оскаром 25 років тому.

Знову Белль (Уотсон), з її трохи ексцентричним батьком Морис (Кевін Клайн), проводить спокійне, але не дуже захоплююче життя. І успіхи гордого села, коханої Гастона (Лука Еванс), не обов'язково роблять його більш захоплюючим. Але коли її батько потрапляє в лайки передбачуваного монстра (Ден Стівенс) у подорож, вона пропонує їй свободу в обмін на життя її батька. Незважаючи на свій страх, Бель подружився з зачарованими слугами в Beastly Castle of the Beast. З плином часу вона навчається виходити за рамки його жахливого фасаду і усвідомлює свою справжню красу.

До тих пір, поки німецькі кінемани не зможуть спостерігати за новим виданням "Краса і звір", вони повинні зачекати до 16 березня 2017 року. Достатньо часу зачарувати всією родиною від оригіналу.