зірки

The Beauty and the Beast "," Moonlight "та Co. Ці фільми будуть випущені в березні

Anonim

Логан, Місячне світло,.

Після "Оскарів" театральний рік 2017 дійсно починається. Тільки у березні є так багато підкреслень, що любителі кіно повинні запускати принаймні один раз на тиждень в квитковій касі. Прелюдія - це прощання втомленого воїна, перш ніж гігантський примать потрапить у світ дихання. Це магічне середині березня, коли молода жінка пом'якшує серце звіра. Нарешті, "Життя" та "Ghost In The Shell" роблять серце фанатиків-фанатів швидше.

"Логан", 2 березня

Майбутнє виглядає щось інше, окрім рум'яного у "Логані": Росомаха (Х'ю Джекман), що страждає незліченними битвами, прагне захистити професора Х (Патріка Стюарта), який також серйозно поранений, у схованках біля мексиканського кордону. Але самовідображене життя у вигнанні грубоголовного мутанта різко змінюється, коли молода дівчина входить у його життя. Швидко між двома розвиваються взаємини між батьком та донькою, для яких Логан готовий все це зробити.

оцінка:

З великою кількістю ностальгійних уболівальників комедійного героя Росомаха ввійде в цей фільм. Нарешті, Джекман нарешті закінчує свою роль як найпопулярнішого мутанта "X-Men". Причіп вже обіцяє, що "Логан" буде набагато темніше, ніж це було з його попередниками. Одним чи іншим сльозам слід, напевно, піклуватися про це.

"Конг: острів черепа", 9 березня

У "Конг: острів черепа" команда вчених вивчає ще повністю нерозвіданий острів у Тихому океані. Протягом короткого часу вони усвідомлюють, що на острові живуть неймовірні та небезпечні монстри. Не усвідомлюючи це, вони вторглися на територію гігантського мавпа Конг. Далеко від дому існує кінцева битва між людиною та природою.

оцінка:

Там він знову - найвідоміша гігантська мавпа в кінематографічній історії. Вперше в 1933 році він викликав страх і терор, останнім часом Пітер Джексон захопив його на фільм у 2005 році. Те, що говорить про останню версію "Конг: острів черепа", є видатним (і "Оскаром") актором. Жіноча свинець - Брі Ларсон, також з Томом Хідлстоном, Семюелем Л. Джексоном та Джоном Гудменом. Якщо фільм вдасться надати достатню глибину своїм героям і його монстрам, це може стати першим хітом року в стартових блоках.

"Місячне світло", 9 березня

"Місячне світло" розповідає історію молодого афро-американського "Хірона" (Alex R. Hibbert). Хоча він виростає в Майамі, його типовий гламур не має нічого спільного з його життям. Його мати сильно тріскає залежність, він просто прагне до трохи світового світу. Однак його життя не простіше, коли він виявляє, що він гомосексуаліст і знаходить нібито велику любов у людини однокласника.

оцінка:

Класичний кінотеатр попкорна виглядає інакше, всі повинні знати, хто хоче виправити квиток на "Місячне світло". Драма, яка була удостоєна кращого фільму в Оскарі, є дуже важкою їжею, але також дуже галасливо і чудово грає, тому варто шукати тих, хто не боїться важких тем.

"Краса і звір", 16 березня

Спритна та красива Belle (Емма Уотсон) живе гармонійним життям з її трохи ексцентричним батьком Морисом (Кевіном Клайн). Лише сама симпатична село, кохана Гастон, потрапляє на нерви. Коли її батько йде в подорож у в'язницю монстра, Белле пропонує значний обмін: щоб врятувати батьківське життя, вона готова жити в замку звіра і тримати його в компанії. Це не зайняло багато часу, і між ними виникає незвичайна і тісна дружба.

оцінка:

Що ще ти маєш сказати про чарівну історію Діснея, красу і звіра? Класичний мультфільм 1991 року відсутній у будь-якій гарній колекції DVD і все ще надихає на старі та молоді. Незалежно від того, чи реальне зйомки з Еммою Уотсоном, як Белле, матимуть подібний статус протягом 25 років, важко відповісти. Ностальгія, про яку вже обіцяли причепи, але більш ніж певна.

"Життя", 23 березня

Дослідницька група на міжнародній космічній станції робить абсолютно новаторське відкриття. Питання про те, чи існує якесь інше життя, крім нас у Всесвіті, вони можуть підтвердити неймовірну знахідку. Але команда із шести членів швидко усвідомлює, що форма життя - швидкозростаючий організм, який тільки що звільнив Марса від будь-якого життя. А також земля знаходиться в небезпеці.

оцінка:

Звичайно, науково-фантастичний класичний "Чужорідний" негайно пригадує, коли ви бачите трейлер "Життя". Обидва фільми пов'язують жанр з впливом жахів, тому "Життя" також призведе до збільшення частоти пульсу. На відміну від шедевру Різдлі Скотта 1979 року, фільм Даніеля Еспіноса забезпечить значно більше блиску в космосі, подібно до нещодавно випущеного "Пасажирів". Будемо сподіватися, що це буде єдиною паралеллю.

"Ghost In The Shell", 30 березня

Агент Кузангі (Скарлетт Йоханссон) - це половина людини, половина андроїда. Вона хоче встановити таємничий "Мастер марионетка", який може зламати в мозок бездушних людей і таким чином маніпулювати своєю пам'яттю. Разом з майже повністю людським міліціонером під назвою Бату (Pilou Asbæk), вона знаходиться на слід злочинця, але незабаром вона повинна зрозуміти, що їй доводиться боротися з набагато більшим і потужнішим ворогом.

оцінка:

Японська модель аніме з такою ж назвою вважається жанровим знавцем як абсолютний культ. Відповідно, рішення було виявлено підозріло, що з Скарлетт Йоханссон американець схилиться в роль головного героя. Перший трейлер "Ghost In The Shell" заспокоїв багатьох критиків, і очікувалося зростання. Якщо ви хочете побачити дивовижний науково-фантастичний світ, вам слід записати цей фільм.