зірки

Краса і чудовисько з Еммою Уотсоном: вперше з'явиться гей-діснеївський персонаж

Anonim

Вперше персонаж Діснея геїв

Це ніколи не було в історії фільмів "Діснея": вперше персонаж виявиться геєм. Ось що Білл Кондон, директор The Beauty та звір, тепер підтвердив сам.

"Це гарний, ексклюзивний веселий момент"

На додаток до історії кохання Белль (Емма Уотсон) і звіра (Ден Стівенс) на тлі "Краса і звір" грає інша історія кохання: Так LeFou (Josh Gad), на відміну від шаблону мультфільму У 1991 році закохався в шанувальника Беллі Гастон (Лука Еванс).

"ЛеФу це той, хто хоче бути Гастоном один день і поцілувати Гастона ще на день", - розповів режисер в інтерв'ю журналу "Attitude". "Це лише той, хто тільки розуміє, що має ці почуття. "Цей підзапис повинен бути представлений" досить тонко ". Кондон не хоче розкривати більше деталей про сцену - лише так:" Це прекрасний, ексклюзивний веселий момент у фільмі Діснея ".

Мій, який хлопець, Гастон? #BeOurGuest pic.twitter.com/s64za3iNAr

- Краса і звір 27 лютого 2017 р

"Ексклюзивний момент" справді правда, бо на сьогоднішній день не було характеру Діснея, який відкрито гей - навіть якщо багато хто цього хоче. Наприклад, в минулому році шанувальники зажадали, щоб Ельза читалася як лесбіянка в продовженні "The Ice Queen". Сексуальна орієнтація інших персонажів, таких як Себастьян з "Аріель" і "Пумба" з "Короля Лев", була здивована, але поки що офіційної інформації не було. Якобы лесбійська пара в "Finding Dorie" також викликала переполох, але знову ж таки не було твердження з боку кіностудії.

Це, нарешті, може змінитись зараз з реальною адаптацією "Краси та звіра". Фільм буде випущений в Німеччині 16 березня 2017 року.