кіно

Краса і звір з Еммою Ватсоном несподівано з новинками

Anonim

"Краса і звір": трейлер до фільму

Чи може фільм справлятися з оригіналом?

Ніякий Disney Realverfilmung, ймовірно, не очікуваний як "Краса і звір". Тому що, коли стало зрозуміло, що фільм повинен прийти з Еммою Ватсоном у провідну роль у кінотеатрах, він вибухнув всю мережу. Правильно? Ми показуємо, чи може фільм відповідати оригіналу з 1991 року, і як перша гей-сцена була реалізована в фільмі Діснея.

4, 5 з 5 балів

Автор Маріана Джанг

Хто бачив трейлер «Краса і звір», знає, що режисер Білл Кондон дуже близько до шаблону мультфільмів. У повазі до оригінальних сюжетів, одяг і персонажі були доведені до життя істинними, щоб докладно. Проте фільм дає кілька художньої свободи тут і там. Отже, Бель (Емма Уотсон) і звір (Ден Стівенс) отримують фонову історію.

Вперше ми дізнаємося, що насправді стало матір'ю Беллі, і чому звір ніколи не став таким огидним. Хороша ідея надати персонажам глибину і краще зрозуміти їхні дії. Для мене особисто ці нововведення - особливо нові пісні -, але відчували себе як сторонні речі.

Оскільки більшість персонажів анімовані, основна увага Емми Уотсон, звичайно, полягає в тому, Вона буде більш ніж відповідати високим очікуванням. Хто б міг подумати, що мила Герміона з "Гаррі Поттера" стане чарівною принцесою Діснея, яка все ще може співати? Існують також інші виступи актерів найвищого класу, таких як Емма Томпсон (мадам Поттін), Еван МакГрегор (Люм'єр) та Іан МакКеллен (фон Ненрух), які ледве впізнаються у їхніх костюмах у кітчі бароко.

"Краса і звір" показує першу гей-сцену в фільмі Діснея

Незадовго до офіційного запуску фільму директор Білл Кондон оголосив про першу гей-сцену в фільмі Діснея. Але той, хто зараз очікував відкритого виходу, на жаль, розчарований. Це лише коротка хвилина, яка показує, як ЛеФу (Джош Гад) раптово (випадково) тримає чоловіка в суді під час судного танцю. З виходу, звичайно, не можна згадати. Це маленький крок для людини, але, звичайно, великий крок для Діснея.

Висновок: Realverfilmung є набагато темнішим і драматичнішим, ніж оригінал (найкращі носові готові!), Але магія фільму все ще захоплюється ідеально, і дитячі спогади можуть знову пробудитися.

реліз фільму: 16 Березень 2017 р