кіно

Краса і звір: Емма Уотсон і Ден Стівенс беруть головні ролі

Anonim

Основний артист фільму "Краса і звір" у Дісневі очевидний: коли Емма Уотсон бере на себе роль Беллі, зірка Ден Стівенс бере "роль Дави Стівенса". Актер одружений з 2009 року і має двох дітей.

Ден Стівенс грає звіра

Історія прекрасної Беллі і переслідуваного принца Адама добре відома з часу адаптації фільму Діснея не пізніше 1991 року. Тим не менш, перший трейлер робить великий секрет про романтичну історію незвичної любові.

Дуже коротко, він дивиться на Емму Уотсон (26) як головного героя Белль. Замість цього, аудиторія отримує перший смак двох світових зірок, які, як видається, будуть говорити меблі: Ян МакКеллен (76 років) та Еван МакГрегор (45 років) шепіт у трейлере, коли Белл входить у замок свого майстра. МакКеллен розповідає про приголомшливі часи дедушки Когсворта, Макгрегора французького свічника Люм'єра.

У подальших ролях реальна адаптація фільму буде в США з 17 березня 2017 р. Лука Еванс (37 років), Кевін Клайн (68 років), Стенлі Туччі (55 років) і Джош Гад (35 років) побачать чи чують.

Однак ми повинні трохи почекати, поки німецький кінозал не стартує. У цій країні фільм Діснея надходить на кінотеатри 30 березня 2017 року.