телевізор

Краса і звір: саме тому фільм Діснея повинен бути заборонений

Anonim

У деяких країнах фільм викликає переполох

Гей-персонаж ніколи не був у фільмі Діснея раніше. Хоча багато шанувальників святкують сміливий крок традиційної студії, інші обурюються. Це призводить до різких кроків - в одній країні навіть до заборони виконання.

Маленька сцена - великий протест

Це дійсно дивно, що може призвести до таких реакцій такої нешкідливої ​​ситуації. Два чоловіки танцюють разом у повторному винаході класика Діснея "Краса і звір", а геї-орієнтовані люди вже штурмують. Режисер Білл Кондон навіть не знаходить цю сцену особливо чітко, але не робить ніякого секрету, як мається на увазі сцена між Гастоном (Лука Еванс) та ЛеФу (Джош Гад): "Я завжди кажу, що це вже перший гей-момент між цими двома просто особливо, тому що ви вже можете уявити собі, що між ними більше. "

Для традиційного будинку Disney, який ніколи не показував геїв на полотні, великий крок. І ось що! У Малайзії, фільм повинен тільки прийти в кіно, коли сказана сцена вирізана. У Росії вікове обмеження було встановлено до 16 років. Тому фільм для дітей є табу. Для порівняння: у Німеччині фільм звільняється від шести років, - але лише через одиничну, дещо жорстоку сцену. Оскільки, звичайно, Дісней чітко орієнтував дітей та сімей на цей анімаційний фільм як цільову групу.

Навіть у США деякі гомофобні власники кінематографу відмовляються виконувати фільм з Еммою Уотсоном - дивовижні реакції в 2017 році, в якому навіть суперконсервативні крики начальників штатів Діснея не знаходять щось, щоб показати гомосексуальну фігуру.

У нашому відео ви можете отримати враження про сцену фільму, що викликає так багато хвилювання, і ви дізнаєтеся, що думають німецькі знаменитості.