зірки

Краса і звір: Аріана Гранде та Джон Легенд співають дует

Anonim

Зйомки в реальному часі з Еммою Уотсоном

Ніцца - Аріана Гранде (23), але Джон Легенд (38) - не звір! Тим не менш, двоє американських музичних суперзірок співатимуть назву пісні для великої передбачуваної реальної адаптації Діснея "Краса і звіра в дуеті". Як повідомляє американська сторона "Billboard", робота над титулом, що має таку ж назву, як фільм, в даний час є повним ходом.

У хорошій компанії Grande та Legend у будь-якому разі. Оскільки пісня - це щось нове, але було написано в 1991 році для знаменитого мультфільму і написано. Для тодішнього саундтреку до фільму Селін Діон (48 років) та Пібо Брайсон (65 років) відрізняли себе співаками. Для композиції композитори Алан Менькен (67 років) та Говард Ашман не тільки очистили Золотий глобус і Греммі, але також викинули Оскара за кращу пісенну плівку. Менкен знову написав пісні для майбутнього фільму про реальність, Дисней вже підтвердив, згідно з "Billboard".

У рімейку, зірка "Гаррі Поттера" Емма Уотсон (26 років) бере роль Белле, Ден Стівенс (34) уособлює звіра. Інші ролі говорять: Еван МакГрегор (45 років), Ян МакКеллен (77 років) та Емма Томпсон (57 років).