зірки

Royals 2017: це до королеви Єлизавети і Ко

Anonim

Що відбувається у високій шляхті

Круглий день народження, весільні ювілеї, ювілеї та смерть найдовшого царювання монарха короля Бхуміболу в Таїланді переважали в царському році 2016. А що нас чекає в 2017 році?

Будинок Віндзор

Як тільки королева Єлизавета II пройде святкування 90-річчя з дня народження, наступний круглий рік буде на шляху: будинок Віндзор святкує свій 100-річний ювілей. Королева є четвертим главою держави у Сполученому Королівстві, яка мала це ім'я з 1917 року. Поки перші три королі Віндзор - Георг V (1910-1936), Едуард VIII (1936) та Георгій VI. (1936-1952) - загалом 36 років на британському троні Елізабет II встановив європейський рекорд у 2016 році: 64 роки. Отже, 100-річний чоловік є підставою для святкування знову. І приватно теж є підстави для монарха підбадьоритись. 14 листопада вона та її чоловік, принц Філіп (95 років), відзначають свою 70-ту річницю весілля.

Весілля Піппи Міддлтон

Говорячи про святкування: весілля сестри Кейт (34 років) з принцом Вільгельмом (34) Піппа Міддлтон (33) з 2011 року в широкому сенсі роял. Тепер уболівальники з нетерпінням чекають весілля менеджера подій у травні з підприємець Джеймс Метьюз (41). Хоча сказано, що королівське спорідненість не буде святкувати. Але ви не можете уявити, що перед лицем вузьких сімейних зв'язків Мідлтона.

Князь в центрі уваги

Річниця Віндзор та весілля були підтверджені. Зрозуміло, є також милі фотографії королівської сім'ї експонатів - принц Вільям, герцогиня Кейт, принц Джордж (3) та принцеса Шарлотта (1). Але ще один принц з британської королівської родини був у центрі уваги, оскільки він зробив свою нову любов публікою: як це відбувається з принцом Гаррі (32) та актрисою Меган Маркль (35)? Після того, як пара повинна бути пара з середини 2016 року, ще один важливий крок може відбутися в 2017 році.

Можливий трон змінюється?

Так багато для британців. Але, звичайно, є й інші великі королівські будинки, де щось може статися. Хоча Нідерланди, Бельгія та Іспанія вже передали королівський скіпетр наступному поколінню, ця зміна все ще має відбутися у Швеції, Норвегії, Данії та Японському Імперському палаці. Звичайно ж, це стосується і Великобританії. Але оскільки королева не хоче нічого знати про зміну престолу впродовж життя, вона не може бути запланована вчасно.

Круглі дні народження та ювілеї

З іншого боку, ці дати можна чудово запланувати: 6 лютого королева перебувала на посту на 65 років. Крім того, голландська королева пара, Віллем-Олександр (49 років) та Максима (45 років) відзначають свою 15-ту річницю весілля 2 лютого та п'ятдесятиріччя монарха 27 квітня. 21 серпня король Гаральд В. з Норвегії виповняється 80 років, а шведська корона-принцеса Вікторія Швеції налічує 40 Ленце 14 липня. Набагато сумнівіше, що це 35-та річниця з дня смерті принцеси Греції Патріції Монако, яка відбудеться 14 вересня 2017 року.