Члени королівської сім'ї

Royals 2015: весілля сновидіння, солодкі діти, хрещення та високий візит

Anonim

Весілля, вагітність, народження, хрещення, візити та тривожні страждання. Це був королівський рік 2015 року:

Халати і відсутній бюстгальтер

9 березня: королівська пара Бельгії з Папою

Королівський рік розпочався з візиту до Папи Франциска: королем Філіпом (55 років) та королевою Матільдою з Бельгії (42) отримав приватну аудиторію у Ватикані 9 березня. Очевидно дуже хвилюючий для кожного включеного.

24 березня: збій польоту німецьких крил у Франції

Перший великий збиток у королівському році: 150 людей загинуло, коли літак Germanwings зазнав аварії 24 березня. Окрім 72 жертв німецької мови, серед загиблих було також 51 іспанець. Чорна година також для королівської пари Феліпе VI. (47 років) і Летиція (43), які, крім іншого, під час похоронної служби 27 квітня в церкві "Святого Сімейства" в Барселоні святкували загиблих.

2 травня: народження в Лондоні

Велике хвилювання перед лікарнею Святої Марії в Лондоні 2 травня: принцеса Шарлотта Елізабет Діана з Кембриджу побачив світло дня. Маленька дівчинка після Принца Джорджа Олександра Луїя (2) другої дитини принца Вільяма (33 роки) і його дружини, княгині Катерини (33 роки).

10 травня: Хрещення в Монако

10-го травня в соборі Монако хрестили католиків близнюки принца Альберта II Монако (57 років) та його дружини, принцеси Шарлі (37 років). Церемонія принцеси Габріелли та спадкоємець Жак відбулася точно через п'ять місяців після їх народження 10 грудня 2014 року та транслювалася прямо на телебаченні та на сторінці Facebook у Палаці Монако.

20 травня: Перше причастя в Іспанії

Княгиня Леонора Іспанії (10 років), старша донька королівської пари, відсвяткувала своє перше причастя 20 травня - важливий день для католицької дівчини в Іспанії. Не дивно, що вся сім'я протікала, коли вона пробилася до церкви. На відміну від своєї маленької сестри Софії, 8, одягнена в білу сукню з синім смугою, Леонор одягнув шкільну форму, як і всі інші діти, які з нею причащались.

12 червня: титул позбавили Іспанії

Хоча всі королівські шанувальники з нетерпінням чекали весілля мрії в Швеції 13 червня, іспанський королівський дім скоїв скандал 12 червня: король Феліпе вилучив - майже точно через рік після його інтронізації - від своєї старшої сестри, Крістіни Іспанії (50), титул князя. Причини рішення не були іспанським королівським будинком. Проте це може мати щось відношення до корупційного справи, що стосувалося її чоловіка Іньякі Урдангаріна (47).

13 червня: "Тропіння кольорів" у Лондоні

13 червня для вибору королівські шанувальники були зіпсовані. З одного боку, день "Тропіння кольору" був у Лондоні. У минулому році він був ще занадто молодим, але 13 червня 2015 року маленький принц Джордж прем'єра: на балконі Букінгемського палацу, тодішній майже дворічний досвідчений в руках свого батька принц Вільям вперше завершився парадом з нагоди 89-го. День народження королеви Єлизавети II До великого захоплення королівських уболівальників він був вражений.

13 червня: весілля в Швеції

Будучи миловими, як маленький Джордж, романтичні шанувальники звернули свої погляди до Швеції 13 червня, де в Стокгольмі проголосували Софія Гелквіст (31) та принц Карл Філіп Швеція (36). На щастя і рельєф слід було відзначити два з кожної хвилини їх публіки, але також дуже приватний дизайн дня. Ніяке питання, з цими красивими малюнками, пара не доставила один з королівських висвітлює року.

15 червня: народження у Швеції

На весіллі свого брата за два дні вона була ще кульовою: принцеса Мадлен Швеції (33 роки). Але лише через два дні вона мала причину на руках: дитина Ніколас з Швеції народилася 15 червня на батьківщині своєї матері, світло дня. Також сестра Леонора Швеції, яка народилася 20 лютого 2014 року в Нью-Йорку, та тато Крістофер О'Нейл (41 рік) були дуже задоволені.

23-26 червня: Королева в Німеччині

З 23 по 26 червня в Німеччині була висока відвідуваність: королева Єлизавета II та принц Філіп (94). Двоє відвідали Берлін, Франкфурт-на-Майні та Меморіал концтабору Берген-Белзен біля Целле. Це був п'ятий офіційний візит до Німеччини знову дуже популярним монархом.

5 липня: хрещення у Лондоні

Маленька принцеса Шарлотта була хрещена 5 липня в близькій родині в церкві Святої Марії Магдалини в Сандрінгемі в графстві Норфолк. Сонячний день для сонячного дня.

1 серпня: весілля в Італії

1 серпня в замку Рокка Ангера, старій італійської дворянської родини Борромео, на озері Маджоре в Італії, одружився на принцесі Керолайн з Ганноверів (58 років) син П'єр Касірагі (28 років) та його італійська наречена Беатріс Борромео (30 років).

4 вересня: вагітність у Швеції

Шведська королівська сім'я підтвердила 4 вересня вагітність принцеси короною Швеції (38 років). Як можна побачити на офіційному фото, чоловік і дружина принц Даніель (42 роки) та незабаром майбутня син-принцеса Естель (3) також з нетерпінням чекають свого потомства, що народиться в березні 2016 року.

11 жовтня: Хрещення у Швеції

11 жовтня 2015 року князь Ніколас з Швеції хрестився в церкві в замку Дроттінгхольм. Хрещений батько серед інших був принц Карл Філіп з Швеції.

15 жовтня: вагітність у Швеції II

Через чотири дні після хрещення з Швеції знову з'явилися дитячі новини, адже 15 жовтня вагітність принцеси Софії була офіційно підтверджена Королівським палацом. Перша звичайна дитина з принцом Карлом Філіпом очікується в квітні 2016 року.

26 жовтня: Прем'єра "Привид" у Лондоні

Герцогиня Кейт викликала поштовх у світовій прем'єрі нової смуги Джеймса Бонда "Spectre" у Лондоні 26 жовтня. Дружина принца Вільяма підійшла червоною доріжкою в прозорій гаманці від Дженні Пакхем. Пастельно-блакитне плаття з довгим рукавом досягало на підлогу і мала маленьку сміливу шийку. Але під нею сексуальна герцогиня, здається, не носила бюстгальтер.

13 листопада: атаки в Парижі

Князь Монако, який був тісно пов'язаний з Францією, був сильно задіяний у терористичних атаках у Парижі 13 листопада. Відповідно, 16 листопада в Монако в пам'ять про жертви також відзначалася хвилина тиші в пам'ять жертв принцеси Альберта II, принцеси Шарлі, принцеси Кароліни з Ганновера та її дочки Олександра фон Ганновер (16 років).

10 грудня: Перший день народження близнят Монако

10 грудня все це було знову: з одного боку, близнюки королівської пари Монако відсвяткували свій перший день народження.

10 грудня: премія Нобелівської премії в Стокгольмі

З іншого боку, присудження Нобелівських премій у Стокгольмі, традиційно також 10 грудня, було підставою для відзначення. Церемонія та наступний банкет відвідали королівська пара та їхні діти та їхні товариші. Захватчиком для очей була зараз вже досить вагітна корона-принцеса Вікторія в шатуні з чорницею.

10 грудня: Премія Нобелівської премії миру в Осло

Окрім того, в Осло одночасно була присуджена Нобелівська премія миру. Приємна вистава для норвезької коронацької пані Хаокон (42 років) і Метте-Марит (42 роки).

Це буде

Що стосується царського року. Що ще має бути, це милі різдвяні мотиви, з якими роялі задоволені своїми шанувальниками - ось трохи передчуття з принцесою Марії Данії перед кореневою ялиною в Копенгагені.

Норвегії починаються.

Схоже, що норвежці вже завершили свою фотосесію, як показано в цій картині принцеси Інгрида з Норвегії (11) перед прикрашеною новорічною ялиною палац, розміщений на Facebook. Вона залишається захоплюючою.