Члени королівської сім'ї

Королівська квартира стає більшою: принц Гаррі будує любовне гніздо для свого Мегана

Anonim

Перший загальний дім

Кожен молодий чоловік все ще пам'ятає, що відмовився від свого улюбленого бакалаврського майданчика для "вас" (або "його"). І кожна молода жінка, безсумнівно, відчує це спокусливе дзюрчання сьогодні, новий, перший загальний дім, нарешті - як його тоді називають - робити "дуже приємно".

Який королівський РГ!

Перша спільна квартира, а також «перший раз», напевно, ніколи не забуваєш. А тому принц Гаррі хоче - і я збираюся припустити, що у нього вже є "перший раз" з Меган Маркле - також все правильно перш ніж американська дівчина постійно переселяється до Лондона. Щоб бути більш конкретним, витягніть його до Лондона. Або ясно зрозуміти: коли майбутня принцеса переміститься у свій будинок у замок! Адже саме це з царських дахів свистять королівські горобці.

Дах, під яким Гаррі і Меган будуть жити разом, належить до Кенсінгтонського палацу, останнього дому його улюбленої матері Діани. Довгий час тихий меморіал пам'яті "Королеви сердець", прекрасне будівля, незабаром стає унікальною королівською спільнотою, що розділяє квартиру.

Князь і актриса в майбутньому будуть жити поруч із братом Вільямом та княгинею Кейт. Гаррі, племінник Джордж і його племінниця Шарлотта будуть грати в саду, гарантовано робити всякі дурні речі в палаці. І двоюрідний брат Євгенія також планує перейти до свого майбутнього чоловіка Джека Бруксбанка в Кенсінгтонському палаці. Який королівський РГ!

Гаррі не може чекати, аби майстри постійно проникати, коли, напевно, його любовне гніздо остаточно закінчиться. Цілком очевидно, що номер п'ятий з правонаступництва залишає свою двокімнатну квартиру, а милу маленьку квартиру можна перебудувати для себе і своєї коханої. Існує достатньо місця для того, щоб любителів не довелося надто турбуватися про інших мешканців, трьох старих герцогських кузенів королеви.

Дитячі кімнати плануються для конвертації

Оскільки ніхто не хоче публічно обмірковувати про офіційну участь у Віндзорів на даний момент, але, принаймні, погляд на креслення показує, що принц Гаррі рішуче налаштований надати своє майбутнє Мегану через життя. І не тільки тому, що дитячі кімнати плануються для реконструкції.

З королівським привітанням