зірки

Rolling Stones змушують Тейлора Свіфта старіти

Anonim

Rolling Stones ("Задоволення") - складається з Міка Джаггера, Кейта Річарда, Рона Вуда та Чарлі Уоттса - разом 285 років. Коли мова йде про доходи від концертів, але нехай конкурс виглядає старим. Вони заробляють більше, ніж будь-який інший художник, який продає квитки на своїх шоу, згідно з опитуванням "Pollstar", повідомляється "Mail Online". Навіть Тейлор Свіфт ("Shake It Off") займає друге місце в рейтингу.

Старі рокери збирають найбільше

Середній вік 25 років - близько 4, 9 мільйонів доларів за перше півріччя протягом останніх трьох місяців, що дало їй великий шлях за Джаггера та його товаришів по команді, які заплатили в середньому 7, 7 мільйонів доларів (6, 8 млн. Євро) за досягнення. Звичайно, успіх каменів також пов'язаний з цінами на квитки - в середньому 172 (153 євро) коштує карта Альтрокер, при Свіфт це 113 доларів (100 євро).

Проте камені не є єдиними старшими хлопцями, які досі мають правильний смак у касі - серед 20 найприбутковіших актів є Fleetwood Mac (4-е місце). Бетт Мідлер займає 5-е місце попереду Нейла Діаманта, Марка Нопфлера - 20 місце.