стиль

Правильний догляд у холодну погоду

Anonim

Льодова температура і сухе повітря на повітрі - зима досить добре для шкіри. Для захисту від зовнішніх впливів наш найбільший орган чуття зазвичай виробляє шкірний сала. Водночас запобігає втрату води, і шкіра не може висихати. Але при зовнішній температурі 8 градусів, організм зупиняє вироблення шкірного сала. Відповідно менше води потрапляє в епідерміс і не забезпечується достатньо поживних речовин. Результат: Шкіра висихає швидше, тріщить, ламається і свербіть. Особлива допомога в зимових цілях має важливе значення. З цими порадами, ваша шкіра гарантовано залишається еластичною!

Це залишає шкіру еластичною

відстоювання

Часте кремування забезпечує шкіру оптимальною вологістю та поживними речовинами взимку. Хоча жирна шкіра не обов'язково вимагає особливої ​​уваги, перехід на багатий, зволожуючий догляд рекомендується для сухих типів шкіри. Як альтернатива, нічний догляд може бути використаний протягом дня, оскільки він зазвичай багатший, ніж денний крем. Важливо: ретельно очистити шкіру перед нанесенням крему, переважно м'яким чистим молоком або безалкогольним тонером. Тримайтеся подалі від скрабів: ці напруги підкреслили зимовість шкіри ще більше.

Не пренебрегай руками

Особливо страждають руки від холоду, тому що метаболізм спочатку видаляє тепло. У результаті судини звужуються, а кровообіг посилюється. Що ще гірше, у задньої частини руки майже немає сальних залоз та лише декілька підшкірних жирових тканин. Сечовина, крем для гіалуронової кислоти або пантенолу - справжня спрага жахів для шкіри та повернення домогосподарства зовнішнього шару шкіри назад. Найкраще зберігати кілька труб у сумочці або на роботі, щоб ви могли швидко виправити ситуацію в сухих або свербіжних областях.


Не купайтеся занадто спекотно

Якщо ви заморожені, ідеальним рішенням є заспокійлива ванна. Але будьте обережні! Якщо вода занадто спека, вона напружує шкіру. З нього видаляються природні жири, а пори відкриті, що дозволяє більш легко проникати сторонні речовини. Оптимальна температура води близько 35 градусів. Крім того, ви не повинні купатися більше одного разу або два рази на тиждень максимум 20 хвилин. Якщо ви хочете відпочити і одночасно піклуватися про шкіру, ви можете додати живильні масла для ванни в воду для ванни. Молочна ванна також може чудеса, особливо з чутливою шкірою. Жир молока забезпечує вологу шкіру, а молочна кислота сприяє регенерації шкіри та захищає від вільних радикалів.


Тримайте губи еластичними

Оскільки губи не мають сальних залоз, вони залежать від спеціального догляду та жиру зовні. Замість того, щоб зволожити це язиком (який тільки висихає!), Рекомендується використовувати доглянуті палички з бджолиним воском, вершковим маслом або цінних жожоба або мигдалевого масла. Будь-який, хто там, повинен також переконатися, що догляд за губами має коефіцієнт захисту від сонця.

Не забудьте шкіру голови

Зимою не можна нехтувати шкірою голови! Якщо роздратоване і напружене, м'які шампуні можуть допомогти відновити природний рН шкіри. Продукти пантенолу зменшують свербіж. Ті, хто віддає перевагу домашнім засобам, можуть зробити щось корисне для своєї голови з маскою оливкової олії. Тепло фена також наносить напругу на чутливу ділянку шкіри, тому завжди слід триматися на відстані 15-20 см від шкіри голови.

Підтримуйте ноги належним чином

Ноги часто пакуються в товсті шкарпетки та чоботи взимку, але ви не повинні їх знехтувати і регулярно крему з зволожуючими засобами. Особливо ефективний ефект догляду досягається завдяки чистці бавовняних шкарпеток після нанесення крему та догляду за ніччю. М'які клітини шкіри найкраще видаляються за допомогою ексфоліанта, що робить шкіру чудово м'якою. Найкращим засобом для холодних ніг є заспокійлива ванна для ніг, збагачена чебрецем, лавандами або арнікою, це навіть сприяє кровообігу. Оптимальна температура становить від 36 до 40 градусів.