стиль

Правильне харчування після тренування

Anonim

Ті, хто хоче схуднути або відчувати себе придатним, не можуть собі дозволити регулярне тренування. Те, що багато хто забуває: важлива роль відіграє не тільки вправи, але і насамперед правильна дієта, якщо ви хочете швидше впасти у форму. Отже, це неправильне уявлення про те, що відсутність їжі підсилює навчальний ефект. Тому що це шкодить тілу, а не робити щось добре для цього. Але що потрібно їсти найкраще після тренувального заняття?

Як пристосуватися

Хороші вуглеводи

У спорті організм споживає багато енергії. Результат: запаси глікогену (форма зберігання вуглеводів). І чим швидше, тим інтенсивніше навантаження. Тому рекомендується, особливо після тренування поту потужності для поповнення цієї пам'яті. І бажано не пізніше двох годин після спорту. Особливо підходять для цього вуглеводи з довгими ланцюгами, які широко відомі як "хороші вуглеводи". Вони знаходяться в цільній зерні, булгар та просо, вівсянка, бобові та горіхи.


Багато білка

Якщо ви хочете побудувати м'язову масу, хороша порада - багата білком їжа після тренувань. Тому що під час напруженої тренування виникають багато дрібних тріщин в м'язах. Результат: боляче м'язи. Щоб поповнити тріщини і сприяти регенерації та зростанню м'язів, потрібно їсти білкові продукти, такі як грудку індички на грилі з вареними овочами або яєчня з салатом. Якщо ви шукаєте щось солодке, ви також можете використовувати нежирний кварк або нежирний йогурт і дрібно нарізані фрукти. Уточнюйте закуску за допомогою щіпка кориці, насіння чиа або какао-ніби.


Легко засвоюється

Так що тіло після фізкультури з поживними речовинами м'язів, а не з питань травлення, важливо їсти легко засвоювані харчові продукти. Для цього особливо придатні свіжі пресовані коктейлі або (білки) коктейлі. Ви також повинні компенсувати втрачені електроліти. Вони містяться у фруктах і овочах, таких як банан та авокадо, але також у кокосовій воді.