зірки

Подорож на таємничий острів

Anonim

Рейтинг: 1.5 з 5

Чи можна вичавити сценарій, який може легко заповнити три фільми в 95 хвилинах кінотеатру? Творці "Подорож на таємничий острів" можуть - і поспішати глядачеві через події поспішати. Не дивно, що історія та діалоги часто спотикаються на такій швидкості. Але якщо навіть тоді Hüne Dwayne Johnson досягне того, що вулик зіпсує "Десь над раюгою", фільм нарешті пропустив аудиторію. Ванесса Худженс і спроба режисера Бреда Пейтона покрити слабкі сторони, пов'язані зі змістом, з 3D ефектами не можуть завдати шкоди.

Прихильники легендарного письменника-пригод Жюля Верна вже давно замислюються над тим, чи таємничий острів він згадує в одній із своїх коротких оповідань, які насправді існують. Навіть Шон Андерсон (приголомшливий майбутній повстанець без профілю: Джош Хатчерсон) зацікавлений у легендарному острові і відразу пожежає, коли одержує кодированный кодекс Морзе за один день від свого загубленого дідуся. На щастя, вітчим Хенк (не папа: Дайне Джонсон) виконував службу у морських тюленях, розшифровуючи код за п'ять хвилин, а через п'ять хвилин вирішує острівну головоломку, яку багато вчених раніше не спромоглися. Поки що, так неймовірно.

Як тільки координати порушуються, Шон і Ханк відправляються на легендарний острів. Нарешті чекати, школа і робота, гроші, очевидно, не є проблемою. Але, на жаль, жоден капітан не готовий привести обох. Місце, де повинен лежати острів, вважається одним із найнебезпечніших у світі. Після нервово-розбитого пошуку відчував десять секунд плівки, але є ще живий втомлений пілот вертольота. Габато (Луїс Гусман) хоче продати Шона і Ханка за 1000 доларів на острові.

Чистий незнайомець "Подорож на таємничий острів"

На цьому шляху, дратує команда негайно потрапляє в ураган, і, звичайно, вони знаходяться на межі - хто б міг подумати! - на таємничому острові. Нічого собі. І все менше ніж за півгодини! Візьміть це, ти гуляків, кого ви ще не зробили до бурхливого острова!

На щастя, майже всі посуд вимиті сухими і в одній частині на пляжі. Навіть картина з самописцем все ще готова! І це ще не кінець казкової смуги долі: дід Шона, з його старомодними руками, майже як у Mac Gyver у його кращому випадку, побудував будинок розкішного дерева, де кожен мандрівник може провести ніч. Наскільки зручно

І не тільки дідусь Андерсен настільки ж гнучкий, як і швейцарський армійський ніж: Хенк теж світить як справжній всеросійський, і тому він незабаром діагнозує свої глибокі геологічні знання про те, що острів приречений. Морська вода натискає на поверхню країни, а замість 14 років, яку розраховує дідусь, залишаються лише два дні, перш ніж острів затопить у Тихому океані. Глупа помилка розрахунку - може статися!

У будь-якому випадку, тепер настав час знайти Наутилус, який колись сховав капітана Немо на острові. Так що мова йде про гігантських яйцях та яйцях і мегаполісах над могилою Немоса, в якій розташована таємна карта. Незручні висвітлення дикої одіссеї: тривимірна їзда на джмелях, яка спрямовує спортивних героїв з абсолютною силою волі, а також грудне-м'язову гру гладіатора Дейвіна Джонсона, який відбиває ягоди - також у 3D - у кінозйомку через конвульсию.

Чи справді друзям вдасться втекти з острова в кінці? Чи буде Шон і Кайлані знайти один одного? А хіба Хенк переможе прихильність його опушеного крокового сина? Наскільки добре, що в фільмі так мало несподіванок. Тому що саме так ми можемо відійти в кіно, і все-таки знаємо відповіді на всі ці питання.

З Крістіни Кільця