інший

Витончені завойовницькі трюки "Saint Angie"

Anonim

Джесіка Мазур

Це був хороший тиждень, оскільки я охопив масову хвилю Бреда Питта / Анжеліна Джолі / Дженніфер Еністон в засобах масової інформації в моєму голлівудському блозі після того, як Еністон сказала в інтерв'ю "Vogue": "Що Ангеліна Джолі зробила досить розрядний ". Сьогодні я знаю, що це було лише початком, тому що в Голлівуді існує почуття, що як Анджеліна Джолі, так і Дженніфер Еністон говорять про те, що в пресі обговорюється інше і "час чотири роки тому" Легендарна коробка Пандоры відкрита. Існує не зупиняючи співачки, коли мова йде про залучення нових деталей про цю дивну тріо на світло. Ось невеликий огляд обкладинки нинішніх американських журналів: "Нарешті, Джен висловлює свою думку про Анжеліну!" Наприклад, він говорить великими літерами про "Життя та стиль", в якому докладно пояснюється в їх доповіді, що Джен ДЖОН за розмежування і просто хотів, нарешті, сказати Ангеліну свою думку. Гаразд, це звучить дуже людям.

Набагато більш театральним є "Зірковий Журнал", на обкладинці Бреда Пітта з слів " SHUT UP, JEN!" 'цитований Приплив пише, що інтерв'ю Дженніфер "Vogue" почав "Друга світова війна III" (це ще більш драматично?) І голос Бреда дрімав від гніву, коли він підірвав свій марш на його екс після випуску Vogue. З іншого боку, американський тиждень цього тижня не трясе голосом Бреда, а швидше Дженніфер Еністон, чий погляд "Як Ангеліна Джен Тейзс - справжня історія". Відповідна історія стверджує, що Анджеліна користується тим фактом, що Дженніфер зображується скрізь, як "бідна дівчина" і любить блюзнікати свого колишнього партнера.

"Американський тиждень", фактично досить надійне джерело, також відкриває нові уявлення про відокремлення Бреда та Джена, а звіти, посилаючись на членів екіпажу, свідчать, що Енджі приєднався до "пана та пані" Сміт не тільки лежав у ліжку біля Бреда, щоб перемогти його, але він також повідомив фотографу, щоб сфотографувати їх у перший відпустку з Бредом і Мдадоком в Кенії у квітні 2004 року, щоб світ знав що це дві пара (що, до речі, підтверджує сьогодні фотоагентство). Фотограф сфотографував, продавав картини, і через кілька днів народився "Брангєліна". Звичайно, не чудовий англійський вигляд "Saint Angey", але зараз майже заборонено.

З таким об'ємним впливом засобів масової інформації, що "InTouch" не пропала на обкладинці, також повідомляється, що Анджеліна знову завагітніла, і Бред Пітт відбувається так, ніби він був ув'язнений у клітку. Це повинна бути досить заплутаною кліткою, тому що, як журнали співаків переписують всю історію Анджеліни Дженніфер Бред, Пітт сидів на дивані Опра Уїнфрі і розповів про те, як сина Пакса Тієна помахала на крісло щоб повстати проти покарання. Між тим, дочка Захаря гордо проникає через собачу собаку квартири, і він навчається краще і краще справлятися з блювотою своїх дітей - тепер Бред навіть може ототожнювати в ній навіть горіх собаку. Ага, дякую за обмін, Бред! Недарма сім'я рухається так часто, намагаючись втекти від смородини. ;-)

Пх, мій Brangelina / Aniston потреба покрита це в будь-якому випадку спочатку на цьому тижні. Яка драма, майже постійна майже чотири роки! Люди дійсно правильні, коли кажуть, що кращі історії написані життям, але автори GZSZ дійсно можуть дізнатися щось з трьох з них. ;-)

Вітаю з Лалаланд.