зірки

Загадкові ноги: На вихідних існує вся правда

Anonim

Таємниця єдиних ніг, яка вперше з'явилася в неділю в "Tagesthemen", а потім також з'явилася в інших форматах ARD, дихає телеглядачам та мережевому співтовариству. Сторінка Facebook "Tagesschau" вже представила відео під новим офіційним гаслам: "Вся особа - вся правда: Tagesschau" і під назвою "Нове місце для ніг": голови "Tageschau" прес-секретар та представників Вони були встановлені на танцювальних тілах, розкидаючи ноги.

"Tagesschau" змінено

Був текст: "Що означають таємничі ноги? Підказка 1: У нашому випуску о 8 годині на наступні кілька днів відбувається візуальна зміна. Підказка 2: Це має відношення до ніг". І резолюція неминуча: вже на вихідних, секрет, який вийшов, заявив, що новина прив'язує Джудіт Ракерс (39 років) до "образу": "Це невелика зміна, але та, яка приверне увагу".

З "оптичною зміною", що "має відношення до ніг", неважко здогадатися, що Ракерс та її колеги "Tagesschau" незабаром представлять свої тіла: "Дни джинсів і хутряних черевиків або кросівки внизу У будь-якому випадку закінчиться, "тоді Ракерс теж.