Члени королівської сім'ї

Королева повертає 90: раніше Єлизавета II була кошмаром її невістки

Anonim

Королівський блог Майкла Бегассе

Як я хотів би дізнатись, чи ексцентричний Фергі вітає її зненавиджену колишню свекрумку з 90-річчям від дня народження. І якщо так, то чи Королева Англії охолоджує розлучену дружину князя Андрія, тому що офіційно Герцогиня Йорк більше не запрошується до королеви.

Це було б незмінним з принцесою Діаною: не тому, що Єлизавета II дуже сподобалася дружина принца Чарльза. Але Діана, принаймні, виконувала свої королівські обов'язки і забезпечила пряму правонаступництво престолу з принцами Вільямом і Гаррі. І ось що завжди хотів ювіляріан. Особисті стосунки або навіть симпатії були - і є - досить другорядними.

І третя невістка, Софі фон Уессекс, дружина принца Едуарда? Вона обмежена і слухняно не в серці, але, принаймні, працює у свідомості королеви. Врешті-решт, вона мала таке ж важке початок у "компанії" - як королева називає її родина Віндзор - як Фергі та Діана.

Всі три жінки випробовували кошмар злобної тещі. Не тому, що сама королева сама зла, навпаки! Ні, у віці 90 років королева завжди поставила королівські обов'язки перед приватними побажаннями або навіть публічними викрадами. Це було так і з власними синами, і це було ще вірніше для їхніх дружин.

І якщо її онук, принц Гаррі, тепер говорить про королівську бабусю, а не як про "боса", ніж про люблячої бабусі, як жінки, які "забрали" свого принца з суворих королеви та матері, спочатку відчули?

Але одне, що я повинен сказати дуже чітко: помилки минулого Елізабет II більше не робить тим часом. Не тільки вона обійняла Камілу і навіть визнала, що монархія багато зобов'язана принцесі Діані. Це бачимо, перш за все, у спілкуванні з герцогиною Катериною. Тут королева не бабуся зла бабусі. Ось вона - люблячий радник, який готує Кейт для своєї майбутньої ролі, роль королеви на стороні Вільгельма.

І, може, стара жінка також дає їй королівську пораду, коли-небудь бути більш люблячою свекрухою, ніж сама вона. Тоді, коли Принц Джордж знайшов потрібну річ у якийсь момент.

З королівським привітанням