інший

Королева дає королю пропуск!

Anonim

Джесіка Мазур

Тепер це офіційне: шлюб Мадонна та Гая Річі закінчився. Після декількох тижнів заперечень численних чуток, Мадонна і Гай вирішили покінчити з "ідеальним світом" і підтвердити кінець їх сім-піврічного шлюбу. Зрозуміло, сьогодні в Голлівуді не було жодної іншої теми.

Підтвердження про відокремлення було ледве виражено, коли засоби масової інформації почали перетворювати кожен маленький камінь , щоб максимально детально висвітлити невдачу шлюбу як можна коротше. І це незважаючи на те, що офіційна заява про подружжя фактично означала, будь ласка, знайте про вашу конфіденційність. Але добре, цей запит був трохи на відміну від того, що менеджер Мадонна заявила, що збирається випустити кішку з розлучення з сумки та опублікувати офіційну заяву "коли Америка прокинеться". Було б дуже соромно, якби ми навчилися тут у державах через різницю у часі лише через кілька годин після решти світу після поділу. Те саме сповідь для всіх ;-)!

Так що стало відомо сьогодні? Посилаючись на інсайдери, "американські тижневики" повідомляють, що Мадонна і Гай Річі не були "справжними" подружками більше року, але планували продовжувати показ, поки Мадонна не завершила свій світовий тур. Незрозуміло, чому Гай Річі хотів закінчити цей фарс раніше, ніж погодився, але Алекс Родрігес, бейсбольна зірка з Мадоною протягом кількох місяців, що мала справу (яка, звичайно, вона заперечувала), не повинна була бути причиною. Навіть сама Мадонна навряд чи міг зачекати до кінця, адже журнал «Зірка» пише в своєму останньому номері, що вона нещодавно кричала своїм вболівальникам на концерті: «У точно 29 рухів королева подарує королю пропуск!» У цей час у їх розкладі туру залишилося рівно 29 концертних дат. Чарівний, чарівний.

Крім того, стало відомо, що Мадонна і Гай Річі насправді НЕ мають шлюбний контракт і, отже, очікується, що Гай отримує жирну шматок долі Мадонна (оцінюється в 300 мільйонів доларів). Чесно кажучи, як ти можеш бути такою дурною? Зрештою, романтика все добре і добре, але не пізніше, ніж після шлюбу з Шоном Пенном, Мадонна повинна була знати, що "щасливо коли-небудь" в світі знаменитості зазвичай означає лише кілька років.

Оскільки два заявили, що розірвання має бути завершено до Різдва, тому боротьба за дорогі гроші повинна розпочатися негайно.

Звичайно, я не знаю, чому подружжя Мадонна і Гая Річі нарешті не вдалося. Можливо, їй просто довелося провести більше часу вдома, ніж підняти ваги в тренажерному залі. ;-) Але я знаю, що я дуже вражений тим, як двом з них вдалося переконати засоби масової інформації в останні тижні, що звіт про розлучення був би качкою. У Каннах вона сяяла на руці чоловіка на червоній доріжці таку ж картину на прем'єрі свого фільму на початку вересня, а на своєму 50-річчя вона виступала у своїй промові про свою велику любов до Річі. Вау, дуже вражаюче! Хто б міг подумати, що Мадонна все ще навчиться діяти в її давні часи. ;-)!

Вітаю з Лалаланд.