Члени королівської сім'ї

Королева не дякує! Довідкова інформація про королівські спекуляції

Anonim

Це слово є абсолютним ненухом

Якщо ви хочете зробити свій власний, блискавичний кінець - запрошений на сад або вечірку королеви - то вам потрібно лише сказати слово в присутності Єлизавети II. Єдине слово, яке дозволяє їй величності направити її приватного секретаря, щоб відразу і без особливих зусиль видалити її з королівської події. Це слово називається "відреченням" (відреченням).

Королева застряє на трон

Той, хто запитує королеву, якщо вона хоче відректисясь у якийсь момент, летять у високій дузі з поля тепер 91-річних. Якщо б вона брала участь у дискусії, її єдиним питанням було б "Чому?". Чому вона повинна бути? Єлизавета знаходиться в дуже хорошому стані; фізично і розумово.

Окрім почуття старості, яке я хотів би переписати словом "традиційно кохання", це найкраще, що може статися з монархією у Великобританії на даний момент. Прямо зараз, у часи Брекі та жаху, королева виступає за сильну, демократичну і надійну країну, чого не можна сказати про її уряд в травні травня.

Звичайно, король, як принц Вільгельм, з його чарівною Катериною на його королівській стороні, буде молодшим, сучаснішим і вниз до землі, але привіт? Чому люди завжди забувають, що навіть принц Чарльз пише копійки з королівськими копитами? І це поки ніякого англійського спадкоємця перед престолом. Хіба королева фактично відречеться, хто буде служив йому? Будь-!

Більше королівських зобов'язань за принца Вільяма та княгині Кейт

Бос "компанії" знає, що вона називає її сім'єю. І тому - я стовідсотково впевнений - вона ніколи не добровільно відмовиться від скіпетра. Єлизавета залишиться "Королевою Божої благодаті", аж до останнього дихання, тому що це її самовідображення, тобто її особистий обов'язок.

"Я поставлю все своє життя, може це довго або коротко, на службу в цій справі", - сказала королева принцеса Єлизавета на своєму 21-річчя перед очима і вухами всього світу. І вона буде дотримуватися її. У той час монархія щойно набула сили після того, як її дядько Едуард відрекся від любові до Уолліса Сімпсона! І там знову це погане слово!

Звичайно, королева не дурна і вживає запобіжних заходів у разі випадків. І саме тому, на додачу до Чарлза та Камілли, особливо Вільяму та Кейт доведеться зайнятися більш публічно. Бабуся сповільниться. Я дуже впевнений у королівській пенсії принца Філіпа.

І я твердо вірю, що Єлизавета благословила стільки здоров'я, скільки мама. Королева Мама стала 101! І це було б прекрасним десятиріччям з цією великою маленькою жінкою на британському троні! Бог Спаси королеву!

З королівським привітанням