зірки

Ляльки: Ульріх Маттес на церковній критиці на Різдво

Anonim

Він грає сильного папу

За його роль як супротивника Мурота та жорстокого вбивця в сенсаційному "Tatort: ​​born in pain" (у 2014 році - трупний рекорд, п'ять премій Грімме тощо), зірка Берліна, театру Ульріха Маттеса (59 років, "війна") з Гріммом Нагорода та золота камера нагороджені.

Сьогоднішня п'ятнична ніч - це його чудовий вигляд як іспанський папа Олександр VI. (1431-1503) у другій частині двох партеру "Die Puppenspieler" (перша - 20:15). У співбесіді з новою інформаційною агенцією, де він міститься в новинах, Маттес знову повертається до успіху "місця злочину". Але він також розкриває, як він відчував себе як могутній папа, і дає чітку відповідь на питання, чи правильна церковна критика навколо Різдва.

Ви все ще звертаєтесь до нагородами "Сцени злочинності: народжені в болі" (2014 рік)?

Ульріх Маттес: Так, це все-таки відбувається, тільки недавно. Я був приватним в театрі, коли до мене підійшов інший глядач. Він сказав, що він був пристрасним шанувальником нашої "сцени злочину" і буде дивитись на це зі своєю дружиною кожні два-три місяці. Я виявив великий комплімент. У той же час це також цікава ідея, що є люди, які знову і знову дивляться на нього.

Чи "професійна ситуація" для вас змінилася назавжди?

Маттес: Так, так. Я отримав кілька додаткових пропозицій, включаючи "The Puppeteers". Деякі речі, які я не міг зробити через мою тверду прихильність Німецькому театру в Берліні.

У "The Puppeteers" ви граєте в Папу. Як ви відчували себе в цій ролі?

Matthes: Дуже потужний! Особливо коли я вийшов на балкон з тіарою, короною Папи та неможливою важкою коронаційною мантією папи: Urbi et orbi. Костюми роблять людей, саме так це таке. Навіть незважаючи на те, що десятки тисяч людей мене підбадьорували, це було згенеровано на комп'ютері пізніше. Натомість, на місці зйомки в Чеській Республіці, була лише одна велика трава, на якій двоє хлопців грав у футбол. Час від часу менеджерам прийому також доводилося піклуватися про спокій, коли я вийшов з папи. Це було трохи розчарування. Чим більше я повинен був дозволити моїй уяві грати: як би це було, якщо хтось, хто так сильно голодний і сильний, як кардинал Борджіа, приходить до мети своїх побажань?

Її роль є одним з "лялькарів". Яка різниця між силами, що здійснюють механізми часу?

Маттес: Народ сьогодні не набагато відрізняється від того, що було тоді. Але дякую Богові, ми живемо в діючої демократії. У нас є вільна преса та вільна, незалежна судова система. Звичайно, це було не тоді.

"Die Puppenspieler" буде транслюватися незабаром після Різдва, хоча він також чітко критикує релігію та церкву. Що ти думаєш?

Маттес: Може бути віруючим і все ще критично ставитися до певних дислокацій та інституційних проблем світових церков. Це не суперечність. Я думаю, добре з ARD, що приносить цей двапартер на Різдво. Те, що деякі аспекти Католицької Церкви в попередні століття, такі як інквізиція, були жахливими та нелюдськими, католицька церква, сподіваюсь, прийшла до неї. І що ще є певні реакційні тенденції, то, безумовно, певні. З іншого боку, Католицька Церква робить багато соціальних і гарних, Карітас сказав, що все в порядку.

Як церква повинна розвиватися?

Маттес: Один приклад: що в Церкві все ще немає благословення для розлучених людей, якщо вони хочуть одружитися, це абсурдне в 21 столітті. Інша тема стосується гомосексуалістів. Я можу тільки сподіватися, що наступний Папа буде принаймні таким же ліберальним, як і нинішній. Отже, Католицька Церква, яка втрачає все більшу кількість членів у Європі, продовжує відкривати соціальний розвиток. Ми справедливо вимагаємо від ісламу, щоб певні речі, які перебувають у біді, такі як реакційний образ жінок, піддаються випробуванню. Але Католицька Церква також може взяти власний ніс, як і раніше.