зірки

Puppenspieler "з Гербертом Кнаупом: ось що таке Істориан-Цвейлер

Anonim

Це те, що стосується "Puppeteers"

Якоб Фуггер (1459-1525), купіль аугсбургської купецької сім'ї, був між 1495 і 1525 роками найважливішим і найбагатшим купцем, майновим підприємцем і банкіром Європи. Проте в історичному двопартійному "Die Puppenspieler", він не тільки є центром уваги.

Це те, що стосується двох партерів

Кінець 15 століття - світовий порядок перехідного періоду. Після того, як інквізитор Генріх Інстіторіс (Philipp Moog) відправив матір молодого чернечого студента Річарда (Peter Cemper) до колу як відьму, аужбургський купець Якоб Фуггер (Герберт Кнауп) бере хлопчика. Фуггер переслідує перспективний план: захистити свої шахти в Угорщині проти турків, він хоче вплинути на вибори папи. З його боку, Річард (Семюел Шнайдер) навчається мистецтву маніпулювання, поки одного дня він не буде готовий протиставити інквізицію та інстинктів.

Гарячі теми

Великою темою в "The Puppeteers" є також ксенофобія. Чому проблема все ще зачіпає, інформаційне агентство "місце на новинах" берлінського актора Ульріха Маттеса (58 років, "місце злочину: народився від болю") користується попитом. Він бачив у телевізорі двопартійця як потужного кардинала Борджіа.

"На жаль, ксенофобія, презирство та ненависть до меншин - це те, що проходить століттями, і фашисти не винайшли антисемітизму, який жахливо існує і донині". Очевидно, ненависть до меншин - це своєрідна проблема людства "Поки існують люди, вони будуть шукати козлів відпущення, щоб делегувати власні проблеми", - розповідає Маттес.

"Захоплюючий розважальний фільм"

З цього двох партерів ви можете намалювати ще більш цікаві факти, але Ульріх Маттес заздалегідь запевняє одне: «По-перше, це захоплююча розважальна плівка, в якій теж пропонують багато очей, другий - з ксенофобією».

Інша тема є певною: "як Якоб Фуггер (Кнауп) вже тоді, коли глобальний гравець поширює свою торговельну мережу по всій Європі", - пояснює актор. "Без Інтернету та вантажних літаків, stagecoaches доставляли їх іноді неймовірно цінний вантаж від А до Б. З такої ранньої глобалізації виграли всю Європу", говорить Маттес.

Перша частина двох партерів "Die Puppenspieler" була 27.12. Ефір, частина друга була 29 грудня о 20:15 годин на першому.