зірки

Епізод пророчих Сімпсонів перезапускається на телебаченні

Anonim

Інавгурації Трампа

Це було однією з цікавостей щодо виборів Дональда Трампа до президентських виборів у США: вже під час виборчої кампанії шанувальники мультфільмів викопали добре 16-річний епізод "Сімпсонів", в Трампі (70, "Учня") фактично як президент Сполучених Штатів. У епізоді "Барт до майбутнього" Ліза Сімпсон вибрався, щоб досягти успіху Трампа - і має справу з "досить жорсткою бюджетною кризою", яку її залишив її попередник.

"Попередження для Америки"

Чи не буде Дональд Трамп накопичувати боргову гору, поки неясно. Але можливе президентське пророцтво "Сімпсонів" викликало велике здивування. Якщо в п'ятницю Дональд Трамп справді ввів у свою нову позицію, то грізне епізод у Німеччині має бути належним чином показано знову: ProSieben знову висвітлює останній епізод 20 січня о 18:40 годин на екранах, як станція оголошений у вівторок.

До речі, письменник "Сімпсонів" Ден Грейні вже пояснив журналу "Голлівуд Репортер" вже на початку минулого року, оскільки він прийшов до адекватного прогнозу серії жовтого трюку. "Це було попередженням Америки", - сказав він. Прем'єр-міністр "Трамп" просто виглядав як остання зупинка перед нижньою частиною, тому ми вийняли його, тому що це здавалося збіг із баченням абсолютно божевільної Америки ".