зірки

Світ знаменитостей оплакує Джо Кокер

Anonim

Траур за Джо Кокер: музична індустрія втратила одного з його найбільших співаків

Вболівальники, знаменитості та компаньйони в усьому світі оплакують Джо Кокера. Легенда скелі та душі померла від раку легенів у віці 70 років, як його агент Беррі Маршалл підтвердив для BBC. Захворювання, яке стоїть перед музикантом, його життя було невідомо до кінця, тому більша частина його смерті настала повним несподіванкою. "RIP Джо Кокер, який чудовий музикант, " твітував Ліллі Беккер. "Бог потребує своїх ангелів".

Особливо новини повинні були потрапити, але також екс-Beatle Ringo Starr. Нарешті, обкладинка їхньої пісні "З невеликою допомогою від моїх друзів" зробила Джо Кокер всесвітньо відомим у 60-х. Він хоче, щоб його друг, перш за все, "мир і любов, де б він не був". Він поділився через Twitter: "До побачення та благословення Бога для Джо Кокер від одного з його друзів". Колишній учасник групи "Рінго" Пол МакКартні також прокоментував "iTV": "Він був чудовим хлопцем, чудовим хлопцем, який приніс так багато світу, ми всі з нею пожалімо".

Росс Ентоні: "У своїх піснях він завжди буде жити".

Трохи пізніше Стівен Тайлер приєднався і написав через Twitter: "Ми любимо вас назавжди, ми завжди будемо з нетерпінням чекати вас". Музикант Ленні Кравіц, з іншого боку, використовував соціальну мережу Instagram, щоб відправити останню подяку своєму померлому другу: "Дякую за те, що поділилися своєю душею з нами", - написав він там, публікуючи картину покійного. "Відпочинь у мирі, мій добрий друг", твітував канадський музикант Брайан Адамс. "Ви були одним з найкращих рок-співаків усіх часів".

"Не зрозуміло, що відбувається для числа з Богом або хто", - написав Олівер Почер в Twitter. Тим Бендзко знаходить раптову смерть музичної легенди просто "погано, погано, погано". Росс Ентоні розмістив на Facebook: "Це так сумно, що світ втрачає найкращих музикантів у такий споглядальний час.

Його голос був настільки унікальним, що він завжди буде жити у своїх піснях ". Кармен Гейсс хоче" більше не загинути "на Різдво, і вона дає їй шанувальникам Facebook:" Тепер Джо Кокер! Цього року цілком достатньо ". Мелані Мюллер також дозволила їй скорботи в соціальній мережі, яка пройшла курс:" Мені так сумно, мій улюблений співак помер. Що це за Різдво? "

Джерело: Getty Images / dpa