інший

Знаменитості завтра: підліткові мами

Anonim

Джесіка Мазур

Будучи знаменитостями, стежте! Забудьте про звичайні сексуальні лапки, кілька красных хірургічних операцій або дурний «Кулак із кулаками» на березі Джерсі. Якщо ви хочете зробити це на обкладинці журналу США сьогодні, вам потрібно лише зробити одне: завагітніти неповнолітнім. У журналах спілок немає нічого для кар'єри!

Ви більше не можете це заперечувати. Неповнолітні матері зараз міцно тримають в руках американські співачки. На даний момент, не тиждень йде без мене, посміхаючись принаймні молодою дівчиною з дитиною на руках, що посміхаються принаймні з однієї з найпоширеніших пліток. Молоді жінки є "зірками" реалістичного шоу MTV "Teen Mom", де показують життя неповнолітніх матерів. Особисто я не знаю, хто ці дівчата, але я знаю вже з перших сторінок американських журналів "ОК!" і Ко, що він розбитий і самотній, інший Зовф має з колишнім і стверджує про взяття під варту, що один з її немовлят тата пішов у горло, а інший має такі погані оцінки, що у них є її Випуск школи неможливий. Ну, людина, розвага найвищого класу, я б сказав. Завдяки демонстрації "MTV" та численним титульним сторінкам, у молодих дівчат зараз є тисячі прихильників на Twitter, принаймні як багато фанатів на Facebook, і все більше і більше американських блогерів повідомляють про кожен свій крок. "Непогано". знайдіть його. "Дуже погано", проте, інші судять!

Тим часом, все більше і більше турбує батьківських груп, дитячі психологи та експерти з освіти висловлюють і хвилюють сигналізацію. В очах багатьох, це велика проблема, що журнали співачки в даний час приділяють таку ж увагу молодим матерям, як Анджеліна Джолі або Сандра Баллок. "Покриття цих молодих дівчат надсилає повідомлення іншим підліткам, що ви можете приземлитися на обкладинці журналу, коли ви сексуально активні". каже, наприклад, Меліса Хенсон, директор організації "Комунікації та суспільна освіта". Для Дженні Хоффмана, експерта з голлівудської поп-культури, підліткові мами є ще одним прикладом того, як Голлівуд платить, дозволяючи камерам в їх житті та продавати своє життя. І для дитячого психолога Ненсі Б. Ірвіна вже ясно, що за кілька років це будуть діти "Підлітків-мам", які отримують власні шоу на телебаченні. Відмінно, майбутнє телевізора реальності забезпечене.

Проте слава молодих матерів дійсно впливає на інших підлітків, однак, ще не була доведена. Але не пізніше, коли "Teen Moms" почнуть писати книги та приносити на ринок свої власні парфуми та дитячі колекції, можливо, треба критично поглянути на все це знову. !

Привітання від Лалаланду посилає Джесіка Мазур