телевізор

Знаменитості оплакують втрату режисера Гельмута Діета

Anonim

Знаменитості прощаються зірковою директором Гельмутом Дієллом

У понеділок, 31 березня 2015 р. Кінорежисер і сценарист Гельмут Діетл помер у віці 70 років. З фільмами та серіями, такими як "Штонк!", "Россіні" чи "Кір Рояль", він славивав всю Німеччину як один з найбільших режисерів свого часу. Смерть режисера зірки переміщує багатьох кінематографістів і знаменитостей. Деякі його колеги цінують Діттл у соціальних мережах.

Актор та режисер Майкл "Буллі" Хербіг знявся в 2012 році в останньому художньому фільмі Гельмута Діета "Зеттл". На Facebook він попрощався зі своїм другом: "Дорогий Гельмут, телефон більше не мовчить, але я не думаю про те, як писати вам некролог, я вважаю за краще писати вам особисто. Я не повинен вам казати, як неймовірно сумно Я, ти був, і ти мій герой. Коли я почув про до побачення, небо над Швабінгом також плакало - це навіть вітали - справедливо, тільки дощ не підійде, я скучаю над тобою вже нескінченно. друг і геніальний кінематографіст Гельмут Ділет, твій хулиган ".

Актриса Вероніка Феррес була компаньйон дієтс. З 1990 року вона була задіяна з директором майже десять років. З її роллю у "Россіні" (1997) Діттл допомогла їй великий прорив. На Facebook вона хвалить свого колишнього партнера з цими словами: "РИП дорогий Гельмут, ти ніколи не будеш забутий і залишиться безсмертним в наших думках, в наших спогадах та в твоєї грандіозної праці" Дякую за все ".

"Я багато йому зобов'язаний"

Навіть актриса Кароліна Герфурт знаходить зворушливі слова, щоб сказати до побачення: «Гельмут Дієл сьогодні помер, я буду назавжди вдячний йому за те, що змусив мене вірити в комедію. Це була честь грати за нього, я вклонився в тихому траурі перед цим великим режисером, мої думки пов'язані з його сім'єю ".

"Моє перше речення перед камерою (" Він не горить! ") За сценарієм Гельмута Діета в" Штонку "Спасибі за таке чудове телебачення та кіно! Подорож доброго", пише колега Майкл Кесслер.

Актор та режисер Ян Жозеф Льєферс також дуже дякує Діттлу і оплакує Facebook: "Мій друг і майстер Гельмут Ділет загинув, я багато чому навчився з нього, я йому багато чого, набагато більше, ніж просто працюю дуже щасливий про наш час разом і дуже сумно про новини про його смерть ".

Борис Бекер також прощається: "ГІР Гельмут Ділет пізнав його в моєму часі в Мюнхені, що таке" вільний дух "!"