зірки

Знаменитості прощаються: Майкл Баллхаус похований у Берліні

Anonim

Ритуальні послуги у Вальдфрідхоф Далем

Численні знаменитості з кіно і політики, а також друзі та сім'я мають легендарний кінематографіст Майкл Баллхаус (1935 - 2017, "The Fabulous Baker Boys") в суботу ввечері в Берліні останньої честі. Церемонія поховання відбулася у Вальдфрідхофе Далем, де похований балхаус, який загинув у віці 81 року.

Співачки включали актрису Іріс Бербен (66 років) з партнером Хейко Кісоу, федеральним президентом Франком-Вальтером Штайнмайером (61 рік) з дружиною Елкою Буденбендером (55 років) та актрисою Наталією Вернер (49 років) та міністром юстиції Хейко Маас (50 років). Режиси Тома Тайквера (51) та Вім Вендерса (71), актрис Кароліна Герфурт (32) та Катя Ріман (53) прощалися з "художником фотоапарату", як його називали.

Балхаус був тричі номінований на Оскар за життя, його спеціальність складала знімки з камери 360 градусів, і тому вони також називаються "Ballhaus-Kreisel". У лютому 2016 року він був нагороджений Золотим Почесним Ведмедиком у Берліналі. Баллахас загинув у ніч з 11 на 12 квітня після короткої хвороби в його берлінській квартирі.