зірки

Мережа знаменитостей у виставковій ночі Peugeot BVC

Anonim

У рамках кінофестивалю

Гламур в Мюнхені: з нагоди фільму "Peugeot" у п'ятницю ввечері, 23 червня 2017 року, вже одинадцять раз запрошувався на "Casting Night" у Мюнхені. Багато знайомих людей з фільму та телебачення пішли за запрошенням у розкішну атмосферу готелю Bayerischer Hof. На додачу до Наталії Авелон (37 років) та Макса фон Тюна (40) гості включили акторів Арміна Роуда (62), Майкла Брандера (66 років) та Сибела Кекіллі (37 років). Надешда Бренніке (44) та Уейн Карпендейл (40 років) та Харді Крюгер-др. (49) також не пропустили подію.

"З Peugeot BVC Casting Night ми знову підтверджуємо нашу прихильність німецькій кіноіндустрії цього року", - сказав Лукас Дохле, директор з маркетингу Peugeot у Німеччині. "Це чудово, побачивши, що ця подія стала важливою подією для багатьох кінематографістів". Захід проводиться щорічно на честь BVC Bundesverband Casting.

"Без контактів нічого не працює"

Особливо для молодих акторів, колеги, вже створені на німецькій кіно та телебаченні, побачили вечір як чудову можливість для нових контактів. "Без контактів нічого не працює - всі ми знаємо, що мережа та соціальні спільноти є дуже важливою темою", - заявив Харді Крюгер. говорити на місці в новинах напевно. "Зв'язок між людьми досяг абсолютно нового рівня, і промисловість не буде працювати без мереж".

Його колега Сібел Кекілі був переконаний у цьому: "Я вірю, що це працює через контакти, про що директор думає про вас і каже:" Я говорив з ним вчора, як щодо її ролі ?! " "Але також сила спонсорів не занижувала артистів. "Спонсори дуже важливі, тому що такі події не могли відбутися, якщо б не було спонсорів, які зробили б такий чарівний та високоякісний", - сказала Надешда Бренніке.

Наталія Авелон мав інший корисний підказ для своїх молодших колег: "Працюйте, працюйте дуже важко, не здавайтеся, не встановлюйте цілі, не усвідомлюйте свої мрії". Для них успіх - це питання визначення: "Працювати багато чого, знімати багато великих проектів, зустріти великих людей - це буде для мене успішним". Для мене це не має нічого спільного з тим, що є зіркою, це виявляється як побічний ефект і будь терплячий ".

Помилкові груди і фальшиві бороди

Для виконання різних ролей актори, присутні на захід, вже багато займаються. "Я вже розрізав волосся, я вже збільшився, я вже прикріпив фальшиві груди, я вже татуювати все моє тіло - так я пройшов трохи", - заявив Бренніке в "Casting Night".

Своїм колективом Макс фон Тун також було багато чого сказати з цієї галузі дійства. Він також має багато чого з його ролями. "Немає ніяких обмежень, я втратив 14 фунтів, поклав на зачіски, бороди і т. Д. Мені подобається одягатися", - говорить 40-річний. "Усе-таки має сенс в будь-якому випадку, я б пішов дуже далеко за провідну роль, я відкритий для всього".

Після більш ніж 30 років акторської роботи, Армін Род має свої погляди на зміни на роль. "Наприклад, якщо ви хочете позбавити зуби, я знаю, що це дуже добре прийнято в пресі, але це більше циркової привабливості, яка насправді не має нічого спільного з професією", - пояснив актор, який здійснив свій прорив з "Сенке" у 1992 році Фільм Вортмана "Маленькі акули" відсвяткував свої погляди. Навпаки, він втратить до 15 кілограмів за роль. "Але тільки з достатньо часу, щоб все було здоровим".

Музика, гарне харчування та автомобілі

Але в ніч п'ятниці в Мюнхені не було жодних ознак труднощів роботи. Гості балакали та насолоджувались музичною та кулінарною програмою Casting Night BVC. Крім того, всі мали змогу ознайомитись з сучасними моделями французьких виробників автомобілів, таких як Peugeot Traveler або SUV.

З 2009 року Peugeot підтримує німецьку кінематографічну та телевізійну індустрію за ініціативою Équipe Cinéma та регулярно забезпечує парк автотранспортних засобів з вибраними автомобілями для телевізійних та кінопродукцій. Крім того, в 2016 році бренд запустив Peugeot Drone Film Festival, міжнародний конкурс короткометражних фільмів, який вимагає щонайменше 50 відсотків стрілянини без стрибків. У випускній ночі Peugeot BVC, автовиробник вже представив перший вибір кращих фільмів, представлених до цього часу.